خانه / هیچکدام / ماتا از بازی زیر نظر مورینیو در منچستر یونایتد خوشحال است
خوان ماتا
خوان ماتا

ماتا از بازی زیر نظر مورینیو در منچستر یونایتد خوشحال است

خوان ماتا عاشق بازی در منچستر یونایتد زیر نظر خوزه مورینیو است. همان کسی که زمانی که در چلسی بود او را فروخت …

یونایتد فنز – خوان ماتا هافبک اسپانیایی منچستر یونایتد گفت که اکنون در این تیم احساس مهم بودن و خوشحالی میکند و از احساس سرخوردگی ای که در تابستان به خاطر اخبار مربوط به خروجش از یونایتد به او دست داده بود فاصله گرفته است.

با آمدن خوزه مورینیو به منچستر یوناتد در تابستان و با توجه به مشکلاتی که در گذشته بین او و ماتا در چلسی به وجود آمده بود شایعات زیادی در مورد خروج این بازیکن از منچستر ساخته شد. اما نهایتا ماتا در یونایتد ماند و  اکنون به یک بازیکن کلیدی در ترکیب مورینیو تبدیل شده است. تا جایی که اخیرا به عنوان بهترین بازیکن تیم در ماه اکتبر شناخته شد.
ماتا در مصاحبه با talkSPORT در پاسخ به این سوال که آیا در مورد نقشش در ترکیب یونایتد با مورینیو بحثی داشته است گفت:

 نه ، همه چیز طبیعی پیش میرود.

بدیهی است که مردم دوست دارند بدانند داخل باشگاه ها چه اتفاقاتی در حال رخ دادن هستند ، یا تلاش میکنند که اتفاقات داخل باشگاه را در ذهنشان تصور کنند ، اما بیشتر مواقع این اتفاقات خیلی طبیعی تر از آن که مردم فکر میکنند هستند.

بعضی مواقع حتی یک مکالمه ی کوتاه نیز وجود ندارد ، بلکه فقط تمرین ، تمرین و تمرین است. بازی کردن و حرف زدن از طریق فوتبال! حرف زدن از طریق توپ. و این چیزی است که من به آن علاقه دارم.

وقتی شما بیرون ایستاده اید و تلاش میکنید بدانید چه چیزی در جریان است ، ذهن شما بی انتهاست.

من نمیدانممورینیو چطور فکر میکند، اما من همان کاری را انجام دادم که همیشه انجام میدادم. نه فقط اینجا و در منچستر ، بلکه در تمام مدت زندگی حرفه ایم. و این کاریست که همه ی فوتبالیست ها انجام میدهند. شایعات همیشه وجود دارند و شما باید فقط کارتان را انجام دهید. من کار خودم را انجام دادم و سعی میکنم که به بهترین شکلی که میتوانم کار کنم.

من در یونایتد احساس خوشحالی میکردم و میکنم. من اینجا احساس مهم بودن میکنم و احساس میکنم که هواداران به من عشق میورزند و این مهم است. بقیه ی چیز ها حدس و گمان های بی اهمیت هستند.

جایگاه خوان ماتا در اولدترافود اکنون در تضاد کامل با وضعیتی است که در تابستان وجود داشت. هافبک سابق چلسی و والنسیا نیز تصدیق کرد که تابستان برای او خسته کننده و آزار دهنده بوده است. ماتا اضافه کرد:

حتی اگر شما روزنامه ها را نخوانید باز هم شایعات آنها به گوش شما میرسند. یکی از دوستانتان یا یکی از اعضای خانواده تان به شما زنگ میزند و میگوید : این خبر چیست ؟ آن یکی چیست ؟ آیا به این باشگاه میروی؟ به آن باشگاه میروی؟!

چیز های زیادی گفته شد که من به آنها علاقه ای نداشتم و درست هم نبودند. این مشکل بزرگی بود. اگر آنها چیز هایی میگفتند که ممکن بود به حقیقت بپیوندند مشکلی وجود نداشت ، اما آنها فقط داستان میساختند و من این را دوست نداشتم.

آنها میگفتند که من در حال ترک یونایتد هستم ، میگفتند که من دارم به فلان باشگاه میروم ، که من دارم با فلان باشگاه مذاکره میکنم ، که من دارم راجع به آینده ام با مربی صحبت میکنم ، که من داره شماره پیراهنم را تغییر میدهم و چیز های زیاد دیگری که هیچکدام درست نبودند.

شما میتواند هر روز و هر روز برای متوقف کردن این شایعات تلاش کنید و بگویید که این درست نیست ، اما این دیوانه کنند است. یا میتوانید کاری که من انجام دادم را انجام دهید. بگویید: “اوکی، شما میتونید هرچیزی که دلتون میخواد بگید ، منم که میدونم چه اتفاقی داره میفته. من حقیقت رو میدونم و ترجیح میدم که روی کاری که باید انجام بدم تمرکز کنم.” ذهن من کاملا روی این متمرکز بود.

من به دوستانم و خانواده ام پاسخ دادم و گفتم که هیچ چیز درست نیست ، و همینطور هم بود.

درباره ی محمد سعید ثقفی

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *