خانه / مصاحبه / ماتا: رئال مادرید تیمی هستند که همه می خواهند شکستشان دهند

ماتا: رئال مادرید تیمی هستند که همه می خواهند شکستشان دهند

ماتا در مصاحبه ای قبل از بازی سوپرکاپ اروپا مقابل رئال مادرید از قدرت رئال مادرید و هدف منچستریونایتد می گوید.

یونایتدفنز- خوان ماتا ستاره ی اسپانیایی منچستریونایتد، دیگر بازیکنی که از چلسی به منچستر یونایتد پیوسته است و دلیل رفتن او از چلسی ترد شدن توسط خوزه مورینیو سرمربی کنونی او و منچستر یونایتد بود. پس از پیوستن مورینیو به منچستریونایتد، همه منتظر فروخته شدن دوباره ی ماتا توسط خوزه مورینیو بودند که بار دیگر آقای خاص، خاص بودن خود را نشان داد و او را با توجه اینکه از چلسی ترد کرده بود در منچستر نگه داشت و این کار او نتیجه نیز داد و ماتا بعد از زلاتان ایبراهیموویچ بهترین گل منچستر در لیگ برتر انگلیس شد. و اکنون به نظر می رسد که به یکی از بازیکنان مورد علاقه مورینیو تبدیل شده و با او به کنفرانس می آید و این گونه درباره ی رقیب خود در سوپرکاپ می گوید.

ستاره اسپانیایی مصاحیه ی خود را این گونه شروع کرد:

آنها تیمی هستند که همه می خواهند شکستشان دهند. تیم فوق العاده ای در اختیار دارند، قهرمان لیگ اسپانیا شده اند. می دانیم که چقدر خوب هستند ولی یونایتد تاریخ عظیمی دارد و رکورددار چندین جام است. ما فصل گذشته قهرمان سه جام شدیم.

گفتنی است که خوان ماتا سال های ابتدایی فوتبال خود را در رئال کاستیا یعنی اکادمی رئال مادرید گذرانده است.

خوان ماتا با امیدواری و انگیزه افزود:

روزی، دیر یا زود می خواهیم در جایگاهی که رئال فصل گذشته قرار داشت قرار بگیریم، در یک فینال لیگ قهرمانان حاضر شویم و به طرزی خوش بینانه قهرمان لیگ قهرمانان شویم.

سپس او درباره ی حقوق خود و اینکه بخشی از آن را به خیریه خواهد داد گفت:

فوتبال ورزش بزرگی است که همه ما عاشق آن هستیم، ولی این برای بسیاری از افراد سرتاسر جهان بیش از اینها معنا دارد. ایده این بود که فوتبالیستهای حرفه ای را دور هم گرد آوریم و دست به دست هم دهیم تا زندگی افراد زیادی را دست خوش تغییرات و پیشرفت قرار دهیم. در کنار هم می توانیم قویتر شویم و تاثیر شگرفی از طریق فوتبال در جهان بگذاریم.

درباره ی علی شکرانه

علی شکرانه
سلام خدمت همه دوستان علی شکرانه هستم ملقب به اسکای از 13 سالگی طرفدار منچسترم و بازیکن مورد علاقم خوان ماتا هست . Glory Glory Manchester United

جعبه "همچنین ببینید"

لی گرانت: همیشه رویای بازی برای یونایتد را داشتم

لی گرانت با سایت رسمی باشگاه به گفتگو پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *