خانه / مربیان / لی تیسیه: مورینیو زودتر از موعد قرارداد خود باشگاه را ترک خواهد کرد

لی تیسیه: مورینیو زودتر از موعد قرارداد خود باشگاه را ترک خواهد کرد

سابقه ی مورینیو در عدم سرمبیگری طولانی مدت در یک تیم باعث شده ی همه ی کارشناسان انتظار جدایی او پیش از موعد قراردادش را داشته باشند.

یونایتد فنز- به عقیده ی کارشناس Sky Sports و مهاجم افسانه ای باشگاه ساوتهمپتون، متیو لی تیسیه مورینیو تا انتهای قرارداد جدید خود در الدترافورد نخواهد ماند. مورینیو در ابتدای هفته قرارداد جدیدی با شیاطین سرخ امضا کرد که او را تا سال ۲۰۲۰ در منچستریونایتد نگه میدارد. اگر او تا پایان این قرارداد در الدترافورد بماند یعنی چهار سال در یک باشگاه دوام آورده است و این طولانی ترین زمان حضور او در یک باشگاه در یک دوره است.

اما لی تیسیه معتقد است مورینیو تا پایان قرارداد جدید خود در منچستریونایتد سرمربی نخواهد بود. او در این باره گفت:

من از تمدید قرارداد او سوپرایز نشدم. او قبلا نیز در باشگاه های دیگر قرارداد خود را تمدید کرده و سپس باشگاه را ترک کرده است. قرارداد ها و تعهدات در عصر امروزی فوتبال هیچ معنی و مفهومی ندارند. من از این موضوع خوشایند نیستم.

لی تیسیه معتقد است مورینیو فصل آینده در باشگاه خواهد بود و پرداخت نکردن رقم فسخ برای جذب سانچز و انجام این معامله بصورت معاوضه با میخیتاریان به او کمک خواهد کرد تا برنامه ی نقل و انتقالاتی خود در تابستان را به خوبی اجرا کند. او افزود:

او مجبور نبود برای جذب سانچز پولی به آرسنال پرداخت کند. مسلما دستمزد ها بسیار بالا هستند. اما فکر میکنم او در تابستان به دنبال خرید های زیادی خواهد بود تا از لحاظ تعداد بازیکن و قابلیت و کیفیت بازیکنان خود با منچسترسیتی رقابت کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *