خانه / مسابقات / لیگ قهرمانان اروپا / لیگ قهرمانان اروپا: یونایتد ۳ – ۰ بازل؛ بازگشت پرقدرت شیاطین سرخ به اروپا

لیگ قهرمانان اروپا: یونایتد ۳ – ۰ بازل؛ بازگشت پرقدرت شیاطین سرخ به اروپا

یونایتد موفق شد در اولین بازی از مرحله گروهی چمپینزلیگ مقابل بازل به پیروزی برسد.

یونایتد فنز- ژوزه مورینیو در این دیدار به والنسیا استراحت داد و با زوج لیندلوف و اسمالینگ و با کاپیتانی پوگبا کار را آغاز کرد.
یونایتد از ابتدا صاحب توپ و میدان بود و موقعیت هایی ایجاد کرد و میختاریان در یک صحنه توپ را به تیر دروازه بازل کوباند. در دقیقه ۲۰ پوگبا مصدوم شد و جای خود را به مروان فلینی داد و در دقیقه ۳۵ فلینی گل اول یونایتد را به ثمر رساند. روی ارسال اشلی یانگ از سمت راست فلینی با ضربه سر به راحتی دروازه بازل را باز کرد. در ادامه گلی رد و بدل نشد تا نیمه اول با همان یک گل به سود یونایتد به پایان برسد.

نیمه دوم نیز با برتری یونایتد آغاز شد و در همان ابتدا و در دقیقه ۵۲ روملو لوکاکو با ضربه سر روی ارسال بلیند توپ را وارد دروازه کرد. در ادامه باز هم لوکاکو میتوانست دروازه این تیم را باز کند که دروازبان بازل مانع آن شد.

بازل نیز در ضدحملات خطرناک ظاهر میشد و در یک صحنه دخیا ضربه سهمگین بازیکن بازل را به زیبایی دفع کرد. در ادامه لینگارد بجای مارسیال و راشفورد بجای ماتا وارد زمین شدند و در دقیقه ۸۳ راشفورد موفق شد گل سوم یونایتد را به ثمر برساند. روی ارسال زمینی فلینی راشفورد با ضربه دقیق توپ را وارد دروازه کرد. و در نهایت بازی با نتیجه سه بر صفر به سود شیاطین سرخ به اتمام رسید.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

لیگ جزیره: وستهام ۰ – ۰ یونایتد؛ نایب قهرمانی شیاطین سرخ قطعی شد

شیاطین سرخ با تساوی مقابل شاگردان مویس نایب قهرمان لیگ جزیره شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *