لیگ جزیره: یونایتد ۱ – ۲ شفیلد، شکست دور از انتظار شاگردان اوله

شفیلد دومین پیروزی فصل خود را در الدترافورد کسب کرد.

یونایتدفنز – در نیمه اول ابتدا رشفورد فرصت خوبی داشت که از دست داد تا براین در دقیقه ۲۳ با ضربه سز دروازه دخیا را بازکند. در ادامه یونایتد مالکیت بالایی داشت اما در ایجاد موقعیت ناتوان بود و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم گرینوود موقعیت خوبی را از دست داد اما در دقیقه ۶۴ مگوایر روی ارسال تلس از کرنر دروازه شفیلد را باز کرد اما ده دقیقه بعد شوت بارک با برخورد به توانزبه وارد دروازه دخیا شد تا یونایتد باز هم عقب بیفتد. در ادامه حضور کاوانی، بیک و شاو نیز کمکی به یونایتد نکرد تا شکست بدی برای اوله در ابتدای نیم فصل رقم بخورد.

۰

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

لیگ جزیره: یونایتد ۳ – ۱ نیوکسل؛ همچنان در تعقیب صدر

یونایتد ۳ امتیاز مهم را در الدترافورد به دست آورد. ۰

۴ دیدگاه

 1. دوستان این شکستم به نظرتون تقصیر مربیه؟ یا گیج بازی در اوردن بازیکنا؟

  ۰
 2. هم اوله هم دخیا هم داور مقصرنگل دوم بعد گل دمبابا مسخره ترین گلی بود که دیدمهشتا بازیکن تو محوطه عین دلقکا این ور اونور میرفتناوله بازم ناامید کرد ، هوش ماتا و سرعت جیمز این دفاع رو باز میکرد ولی یدونشونم تو نیومد ، مارسیال نود دقیقه رو مخ بود تعویض نشدمشخص بود یجا کم میاریم ولی اخه شفیلد!!!!!!قهرمان شدیم نشدیم نباید با اوله تمدید شهبعد قراردادش تمام

  ۰
  • بیاید باخودمون صادق باشیم امسال فقط باید ب فکر سهمیه باشیم بنظرم سال دیگ اوله رو میندارن بیرون و فک کنم ناگلزمن بیاد وبا خرید سانچو هالند به جلیگاه واقعی میرسیم فقط یه سوال تاثیر مثبت مارسیال توی ۹۰ دقیقه چی بود؟

   ۰
 3. همه بد بودن بازیکنا داور وار اوله همه بد بودن شانس اوردیم که مهاجم شفیلد ( دیوید مک گلدریک که بازی رفت دبل کرد ) دو تا تک به تک از دست داد و گرنه بدجور میباختیم

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هجده =