خانه / مسابقات / لیگ جزیره / لیگ جزیره: یونایتد ۴-۱نیوکاسل؛پیروزی پرگل در روز بازگشت پوگبا و زلاتان

لیگ جزیره: یونایتد ۴-۱نیوکاسل؛پیروزی پرگل در روز بازگشت پوگبا و زلاتان

یونایتد موفق شد نیوکاسل را با ۴ گل بدرقه کند.

یونایتد فنز– مورینیو در این دیدار تیمش را با ترکیب هجومی به زمین فرستاد. نیمه اول با حمله یونایتد آغاز شد و لوکاکو از محوطه جریمه میتوانست توپ را وارد دروازه نیوکاسل کند که ضربه او به بیرون رفت. در دقیقه ۱۳ روی اشتباه لیندلوف گایل موفق شد با ضربه بغل پا دروازه دخیا را باز کند تا حساب کار یک بر صفر شود. در ادامه یونایتد برای زدن گل تساوی فشار آورد اما نیوکاسل به لاک دفاعی فرو رفته بود تا اینکه در دقیقه ۳۷ روی سانتر زیبای پوگبا، مارسیال با ضربه سر دروازه شاگردان بنیتز را باز کرد.

یونایتد فشار حملات خود را بیشتر کرد و در اولیت دقیقه از وقت های اضافه روی سانتر زیبای اشلی یانگ، اسمالینگ با ضربه سر دروازه این تیم را باز کرد. در آخرین دقیقه وقت های تلف شده بازیکن نیوکاسل میتوانست دروازه دخیا را باز کند که دخیا با واکنش زیبا مانع آن شد و نیمه اول با برتری یونایتد به پایان رسید.

نیمه دوم نیز با حملات یونایتد ادامه یافت و در دقیقه ۵۳ روی پاس راشفورد در دهانه دروازه پوگبا توپ را وارد دروازه کرد تا بازگشت درخشان خود را تکمیل کند. در ادامه فلینی وارد زمین شد و در دقیقه ۷۰ اختلاف بیشتر شد. لوکاکو روی حرکت زیبای خود با ضربه ای پرقدرت بعد از مدتها توانست برای شیاطین سرخ گلزنی کند و گل چهارم را به ثمر برساند.

در دقیقه ۷۶ زلاتان ابراهیمویچ پس از ۶ ماه بجای مارسیال وارد زمین شد و در دو صحنه نیز خطرآفرین شد اما توپ وارد دروازه نشد. دخیا نیز در یک صحنه واکنش زیبایی از خود نشان داد. در نهایت بازی با نتیجه ۴ بر یک به پایان رسید.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

لیگ جزیره: یونایتد ۱ – ۰ واتفورد؛ پایان خوش شیاطین سرخ در لیگ

منچستریونایتد در آخرین بازی مایکل کریک در الدترافورد از سد واتفورد گذشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *