یکشنبه , فروردین ۵ ۱۳۹۷
خانه / مسابقات / لیگ جزیره / لیگ جزیره: چلسی ۱ – ۰ یونایتد؛ ناکامی دیگر برای شاگردان مورینیو در استمفوردبریج

لیگ جزیره: چلسی ۱ – ۰ یونایتد؛ ناکامی دیگر برای شاگردان مورینیو در استمفوردبریج

یونایتد مقابل چلسی تن به شکست داد.

یونایتد فنز- نیمه اول این دیدار را یونایتد بهتر شروع کرد و میتوانست در همان دقایق ابتدایی توسط راشفورد به گل برسد که ضربه سر این بازیکن از یک قدمی دروازه به بیرون رفت. در ادامه چلسی جلو کشید و باکایوکو میتوانست این تیم را پیش بیندازد که ضربه او نیز به بیرون رفت.

سپس لوکاکو از روی خط محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که کورتوا آن را مهار کرد. در ادامه شوت خوب بازیکن چلسی را دخیا با واکنشی زیبا مهار کرد تا حساب کار صفر بر صفر باقی بماند. بازی در ادامه آرام تر دنبال شد و در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.
نیمه دوم را چلسی بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۵ آلوارو موراتا با ضربه سری زیبا دروازه دخیا را باز کرد. در ادامه مورینیو مارسیال، فلینی و لینگارد را وارد زمین کرد تا نتیجه را جبران کند اما چلسی بازهم مالکیت توپ را در اختیار داشت و با ضد حملات ویرانگر خود چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه یونایتد پیش رفت اما موفق نشدند گل دوم را بزنند.

یونایتد در دقایق انتهایی بازی رو به توپ های هوایی آورد و میتوانست توسط فلینی به گل برسد که باز هم کورتوا توپ را مهار کرد. در دقیقه آخر بازی نیز راشفورد از روی ضربه ایستگاهی دروازه کورتوا را تهدید کرد اما نتیجه ای نداشت و بازی با یک گل به سود چلسی به پایان رسید.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

کریستال پالاس ۲ – ۳ یونایتد؛ کامبک رویایی شیاطین سرخ

یونایتد موفق شد پیش از دیدار با لیورپول ۳ امتیاز بازی مقابل کریستال پالاس را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *