خانه / مسابقات / لیگ جزیره / لیگ جزیره: منچستر سیتی ۲ – ۳ منچستریونایتد؛ کامبک بی نظیر شیاطین سرخ در اتحاد

لیگ جزیره: منچستر سیتی ۲ – ۳ منچستریونایتد؛ کامبک بی نظیر شیاطین سرخ در اتحاد

شاگردان آقای خاص با درخشش پوگبا و سانچز سیتیزن ها را در اتحاد شکست دادند.

یونایتد فنز- بازی در نیمه ول متعادل آغاز شد و دو تیم یکدیگر را محک میزدند تا اینکه سیتی سوار بازی شد و در دقیقه ۲۵ کمپانی از روی ضربه کرنر با ضربه سر دروازه دخیا را باز کرد. چند دقیقه بعد روی همکاری تیمی بازیکنان سیتی گوندوگان گل دوم سیتیزن ها را به ثمر رساند تا به یونایتد شوک وارد شود. در ادامه باز هم منچستر سیتی بود که کنترل بازی را در دست داشت و چندین بار توسط استرلینگ صاحب موقعیت شدند که یکی پس از دیگری از بین رفت و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم را یونایتد بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۳ پوگبا روی پاس هررا توانست گل اول یونایتد را به ثمر برساند. تنها دو دقیقه بعد روی ارسال پشت مدافعان سانچز، بازهم پوگبا با ضربه سر گلزنی کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

شیاطین سرخ که باانگیزه تر نشان میدادند در دقیقه ۶۹ بازهم روی ارسال سانچز و اینبار ضربه اسمالینگ گلزنی کردند تا کامبکی رویایی را ثبت کنند. در ادامه دو تیم تعویض هایی انجام دادند و یونایتد سعی در حفظ نتیجه داشت که به لطف تیرک دروازه و سیو زیبای دخیا موفق شدند نتیجه را حفظ کنند تا شیاطین سرخ اجازه ندهند سیتی مقابل آنها جشن قهرمانی بگیرد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

لیگ جزیره: وستهام ۰ – ۰ یونایتد؛ نایب قهرمانی شیاطین سرخ قطعی شد

شیاطین سرخ با تساوی مقابل شاگردان مویس نایب قهرمان لیگ جزیره شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *