چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / اخبار فوری و رسمی / لیگ جزیره: منچستریونایتد ۴-۰ وستهام/ آغاز طوفانی قرمز های اولدترافورد

لیگ جزیره: منچستریونایتد ۴-۰ وستهام/ آغاز طوفانی قرمز های اولدترافورد

منچستریونایتد در هفته اول رقابت ها موفق به شکست وستهم شد.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف وستهم یونایتد رفتند؛ این تیم با جذب بازیکنانی همچون لوکاکو و ماتیچ به شدت تقویت شده بود و در این بازی نیز بسیار سرحال ظاهر شد.

گل اول منچستریونایتد را روملو لوکاکو با پاس گل بی نقص رشفورد به ثمر رساند. لوکاکو در موقعیتی تک به تک موفق شد دروازه هارت را برای اولین بار در دقیقه ۳۴ باز کند. توپ ابتدا به تیرک دروازه برخورد کرد و سپس وارد دروازه شد.

تک گل لوکاکو تنها گل بازی در نیمه ی اول بود. با شروع نیمه دوم تیم مورینیو همچون نیمه ی اول بسیار مسلط بازی میکرد تا اینکه در دقیقه ۵۳ باز هم لوکاکو این بار با ضربه ی سر دروازه ی چکش ها را باز کرد. بعد از این گل نیز همچنان این منچستریونایتد بود که توپ و میدان را در اختیار داشت.

بعد از به مییدان آمدن آنتونی مارسیال باز هم منچستریونایتد موفق به گلزنی شد. مارسیال در دقیقه ۸۸ با یک کار تیمی عالی موفق شد گل سوم تیم و اول خود را به ثمر برساند. دو دقیقه از این گل نگذشته بود که این بار مارسیال در نقش گلساز ظاهر شد و با پاسی بی نقص به پوگبا باعث شد این بازیکن فرانسوی در یک موقعیت ایده آل قرار بگیرد و گل چهار منچستریونایتد به نام پوگبا ثبت شد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

احتمالا الکسیس سانچز تور پیش فصل آمریکا را از دست می دهد

بدبیاری جدید برای شیاطین سرخ…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *