لیگ جزیره: آرسنال ۱ – ۳ یونایتد؛ پیروزی یونایتد در شب درخشش دخیا
لیگ جزیره: آرسنال ۱ – ۳ یونایتد؛ پیروزی یونایتد در شب درخشش دخیا

لیگ جزیره: آرسنال ۱ – ۳ یونایتد؛ پیروزی یونایتد در شب درخشش دخیا

یونایتد فنز- تنها سه دقیقه از بازی گذشته بود که روی توپیگری والنسیا و یک دوی او با پوگبا گل اول یونایتد به ثمر رسید. تنها چند دقیقه بعد روی اشتباه مدافع حریف و پاس زیبای مارسیال، لینگارد موفق شد اختلاف را دو برابر کند.

پس از این دو گل یونایتد عقب کشید و آرسنال بی امان به سمت دروازه یونایتد حمله ور شد. اما هرچه زد به در بسته خورد. داوید دخیا با سیوهای استثنایی خود مانع از فرو ریختن دروازه اش شد و نیمه اول با همان دو گل به اتمام رسید.
نیمه دوم را نیز آرسنال بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی لاکازت روی پاس رمزی موفق شد دروازه دخیا را باز کند. پس از این گل لینگارد در فرصت تک به تک میتوانست گل سوم را بزند که ضربه او را پیتر چک مهار کرد و سپس به تیرک خورد. در ادامه آرسنال بازهم جلو کشید و سعی در زدن گل تساوی داشت که در یک صحنه دخیا با دبل سیو استثنایی خود مانع آن شد.

در ادامه لینگارد روی پاس استثنایی پوگبا موفق شد گل سوم را بزند تا خیال یونایتد را راحت کند. در ادامه پوگبا با خطای خشن روی بیرین اخراج شد و دارمیان، هررا و راشفورد وارد زمین شدند. فشار آرسنال در دقایق پایانی نیز نتیجه نداشت و یونایتد سه امتیاز حساس را در امارات کسب کرد.

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

لیگ جزیره: نیوکسل ۱ - ۴ یونایتد؛ آتشبازی دیرهنگام شاگردان اوله در سنت جیمز پارک

لیگ جزیره: نیوکسل ۱ – ۴ یونایتد؛ آتشبازی دیرهنگام شاگردان اوله در سنت جیمز پارک

منچستریونایتد با ۴ گل کلاغ ها را درهم کوبید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *