خانه / هیچکدام / لیگ برتر: منچستریونایتد ۰-۰ لیورپول/ پایان جنگ بی برنده

لیگ برتر: منچستریونایتد ۰-۰ لیورپول/ پایان جنگ بی برنده

بازی دو تیم منچستریونایتد و لیورپول با نتیجه ی مساوی به اتمام رسید.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ در آنفیلد در برابر لیورپول با نتیجه ی صفر بر صفر متوقف شدند.

دو تیم با سابقه ی کشور انگلیس راس ساعت ۲۲:۳۰ در آنفیلد به مصاف هم رفتند. در نیمه ی اول شیاطین سرخ توپ و میدان را در اختیار داشتند و قرمز ها به ندرت صاحب توپ و موقعیت میشدند، با این حال هیچ یک از این دو تیم موفق نشدند دروازه ی یکدیگر را به صورت جدی تهدید کنند و نیمه ی اول با نتیجه ی صفر بر صفر به اتمام رسید.

در نیمه ی دوم، لیورپول به خودش آمد و فشار را کم کم بر روی دروازه ی منچستریونایتد زیاد کرد و منچستر را به لاک دفاعی فرو برد. اما این دفاع منچستریونایتد بود که راه گلزنی لیورپول را بست و مانع از گلزنی این تیم شد و بازی با نتیجه ی صفر بر صفر به اتمام رسید. آنتونیو والنسیا، دیوید دخیا و آندر هررا از بازیکنان برتر منچستریونایتد و زمین بودند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

۲ نظرها

  1. yadame goftam ba umadane jose,bayad be didane baziaye utubusi adat koni,kolan shane united ro nabud kard,va ina taghsire edwoodward hast ke beine gozinehaye azad mire jose miare,malekiate 35% joloye liver,va inhame kharj vase gozashtane utubus,har teame dg in sharayeto dasht,man koli maskharash mikardam age utubus mizasht,edeash mishod 7sal tu PL bude,vali zerti tu avalin bazish be pep bakht,6mah dasht unitedo negah mikard va shoghli nadasht,bazam united zafesh barataraf nashod va hanuz wing nadare,edwoodward united ro bord tu masire liver,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *