لیگ اروپا: منچستریونایتد ۶-۲ رم؛ تکرار خاطرات خوب در تئاتر رویاها

شیاطین سرخ تنها یک بازی تا فینال مسابقات لیگ اروپا فاصله دارند.

یونایتد فنز – منچستر یونایتد در دور رفت مرحله ی نیمه نهایی لیگ اروپا، موفق به شکست رم با ۶ گل شد. شیاطین خیلی زود و در دقیقه ۹ توسط برونو فرناندز به گل رسیدند.

اما عمر این برتری طولانی نبود و در دقیقه ۱۴، با برخورد توپ به دست پوگبا، پنالتی به سود حریف ایتالیایی اعلام شد. پلگرینی نیز با خونسردی دروازه ی دخیا را باز کرد تا بازی مساوی شود. اما پلگرینی دست بردار نبود و در دقیقه ۳۴، این بار به عنوان سازنده ی گل ظاهر شد. او با توپی که از میخیتاریان دریافت کرده بود، پاسی دقیق به ژکو داد تا این مهاجم باتجربه گل دوم رم را به ثمر برساند.

منچستر بعد از دریافت گل اول، کنترل بازی را از دست داد و نتوانست در این نیمه به بازی برگردد. در نتیجه نیمه ی اول با نتیجه ی دو بر یک به سود رم به اتمام رسید. اما این تیم انگلیسی با شروع نیمه ی دوم خیلی زود کنترل بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۴۸، پاس خوب فرناندز و ضربه ی نهایی کاوانی، بازی را برابر کرد.

اما این تازه شروع کار شاگردان اوله بود. در دقیقه ۶۴، کاوانی از ریباند شوتی که آرون ون بیساکا روانه ی دروازه ی گرگ ها کرده بود، گل سوم یونایتد و دوم خود را به ثمر رساند. تنها ۶ دقیقه ی بعد، کریس اسمالینگ دفاع اسبق یونایتد با یک خطای بی مورد روی مهاجم اروگوئه ای، پنالتی ای تقدیم منچستر کرد.

این بار نوبت فرناندز بود که خود را در این دیدار دو گله کند و تعداد گلهای تیمش را به عدد چهار رساند. ۵ دقیقه ی بعد، پل پوگبا اشتباه عجیب خود در ابتدای مسابقه را جبران کرد و با سانتر دقیق فرناندز توانست گل پنجم یونایتد را به ثمر برساند.

گرینوود نیز در این جشنواره ی گل دست خالی از زمین بیرون نیامد و آخرین گل یونایتد را به ثمر رساند. با این برد پر گل حالا یونایتد با خیالی آسوده تر در ایتالیا به سراغ بازی برگشت خواهد رفت.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

لیگ جزیره: منچستر یونایتد ۳ – ۱ آستون ویلا؛ تضمین صعود به لیگ قهرمانان اروپا

شیاطین سرخ امروز موفق شدند با نتیجه ی سه بر یک میزبان خود، آستون ویلا، …

یک دیدگاه

  1. در کل بازی عالی بودیم و میتونستیم بیشتر بزنیم حای نیمه اول هم برتر رم بودیم ولی بدشانس بودیم که عقب افتادیم نیمه دوم هم که فوق العاده بودیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =