لیگ اروپا: رم ۳-۲ منچستریونایتد؛ صعود به فینال در شب پر اشتباه خط دفاع

با درخشش کاوانی و دخیا، منچستریونایتد فینالیست لیگ اروپا شد.

یونایتد فنز – منچستریونایتد با توجه به نتیجه خوب بازی رفت در اولدترافورد، بازی برگشت را مقابل رم تقلای کمتری به خرج داد و مقابل یاران مخیتاریان تن به شکست داد.

در نیمه اول بازی رم چند موقعیت خوب برای گلزنی داشت اما با درخشش دخیا در گلزنی ناکام ماند، ادینسون کاوانی نیز بعد از از دست دادن دو موقعیت گلزنی در دقیقه ۳۹ روی پاس فرد منچستریونایتد را به گل رساند.

در نیمه دوم با ورود ویلیامز و تلس، شیاطین سرخ کمی در دفاع باز تر شدند و همین موجب شد تا دقیقه ۵۷ ادین ژکو روی سانتر پدرو گل اول رمرا به ثمر برساند، در ادامه فشار های رم بیشتر شد و در دقیقه ۶۰ روی اشتباه فرد برایان کریستانته با شوتی زیبا رم را به گل دوم رساند.

در ادامه منچستریونایتد باز هم تلاش هایی برای زدن گل مساوی داشت که در دقیقه ۶۸ روی ارسال زیبای برونو فرناندز، ادینسون کاوانی گل دوم خود و یونایتد را با ضربه سر به ثمر رساند.

در ادامه باز هم رم برای گلزنی تلاش زیادی انجام  داد که در دقیقه ۸۳ شوت زالفسکی با برخورد به پای الکس تلس راهی دروازه منچستریونایتد شد و در نهایت با وجود شکست ۸ بر ۵ در مجموع، رم موفق به پیروزی در دیدار خانگی خود شد.

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

طرح اختصاصی یونایتد فنز: پیش بازی دیدار حساس منچستریونایتد و آس رم

آیا اوله گونار سولشر اینبار طلسم ناکامی هایش در نیمه نهایی را خواهد شکست؟ ۰

۲ دیدگاه

  1. خط دفاع فاجعس این فصل خیلی ضربه خوردیم از دفاع این بازی هم بخاطر دخیا بردیم و گرنه دفاع اوتمون میکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =