یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / لینگارد: سر الکس همیشه به من میگفت تو دیر شکوفا خواهی شد

لینگارد: سر الکس همیشه به من میگفت تو دیر شکوفا خواهی شد

لینگارد از بازی برای منچستریونایتد میگوید

یونایتدفنز-جسی لینگارد این بازیکن آینده دار تیم منچستریونایتد و تیم ملی انگلستان در این خصوص گفت:

من نفس راحتی کشیدم. با آن گلی که به ثمر رساندم بار بزرگی از روی دوش من برداشته شد. آن گل واقعا به اعتماد بنفس من کمک بسیاری کرد‌.آمدن از آکادمی باشگاه به تیم اصلی راه بسیار طولانی و سختی است، مخصوصا در باشگاهی نظیر یونایتد. طرفداران همیشه شاهد این نیستند. میتوانید بازیکنانی که قبل از من وارد تیم اصلی شده اند را اینجا روی دیوار ببینید.روزهای شنبه بعد از تمرین تیم اصلی سر الکس بازی ما را تماشا میکرد. او همیشه میگفت فهمیده است که من بازیکنی هستم که دیر تکامل پیدا میکنم. کارکنان وی آزمایشات لازم را انجام دادند و او با پدر و پدر بزرگ من صحبت کرد و از این قضیه که در راه درستی قرار داریم اطمینان حاصل کرد.

لینگارد همچنین در مورد سر الکس فرگوسن گفت:

سر الکس گفت همه چیز به صبر بستگی دارد. این که سر الکس به پسرانش باور دارد که بتوانند روزی برای منچستر یونایتد بازی کنند باعث میشود نفس راحتی بکشید. من به او اعتماد کردم و پاداشش را نیز دیدم. فقط میتوانم از او سپاسگذار باشم.

وی همچنین در خصوص کریس رونالدو گفت:

رونالدو برای همه ما یک الگو است. زمانی که او برای بار اول به ما ملحق شد بسیار لاغر بود. اما برای رساندن بدنش به حدی که نیازمند آن بود، بسیار تلاش کرد. زمانی که او اینجا بود بسیار با ثبات بود و ثبات خود را حفظ کرد. رونالدو کسی است که همه ما باید سعی کنیم مثل او باشیم.

همچنین لینگارد در خصوص بازی کردن برای منچستریونایتد گفت:

منچستریونایتد بزرگترین باشگاه در دنیاست و شما باید هر بازی را ببرید. گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد و شما باید با عواقب آن دست و پنجه نرم کنید. ما انسانیم و اشتباه خواهیم کرد، اما انتظارات بسیاری از ما وجود دارد و هیچ دلیلی برای پنهان شدن از آنها وجود ندارد.

گفتنی است که این بازیکن در ۴۳ بازی که برای منچستریونایتد انجام داده است آمار ۱۳ گل و ۷ پاس گل را از خود بر جای گذاشته است

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *