خانه / هیچکدام / لینگارد: راشفورد شگفت انگیز بوده است!

لینگارد: راشفورد شگفت انگیز بوده است!

لینگارد در مورد بازی های پیش رو توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-لینگارد این بازیکن ۲۴ ساله و انگلسی درمورد راشفورد این چنین گفت:

راشفورد شگفت انگیز بوده است.او شگفت انگیز بوده است و فراتر از فوق العاده عمل کرده است. می دانید، همه اینها بخاطر سخت کوشی و خود را وقف تیم کردن او است. او الان فقط باید به این روند ادامه بدهد. خوشبختانه، اگر به فینال راه یابیم، او باز هم می تواند گلزنی کند.او پیش از این هم پشت ضربات ایستگاهی ایستاده بود، و وقتی پشت آن ضربات می ایستاد به من می گفت از جلوی راه من کنار برو، بنابراین من هم این کار را می کردم. به نظرم همین باعث شد دروازه بان را مغلوب کند، چون او یک قدم به سمت چپ برداشت و همان باعث شد فضای گلزنی برای مارکوس ایجاد شود.با وجود من، مارکوس و میختاریان در خط حمله، به نظرم ما مقابل سلتا از فضای موجود نهایت استفاده را بردیم و واقعا خوب ضد حمله زدیم. به نظرم داشتن چنان سرعتی در خط حمله می تواند دارای اهمیت باشد.

 

راشفورد در این فصل ۴۸ بار با پیراهن منچستریونایتد بازی کرده است که موفق به داد ۸ پاس گل و ۱۱ گل شده است و در ۲۸۳۶ دقیقه ای که برای منچستر بازی کرده است موفق به ثبت هر ۲۵۸ دقیقه ۱ گل شده است این مهاجم ۱۹ ساله  انگلیسی در مجموع دو فصلی که برای منچستر بازی کرده است موفق به زدن ۱۹ گل شده است

وی همچنین افزود:

فکر می کنم همگی با اعتماد به نفس بالا به دیدار بعدی خواهیم رفت. ما می خواهیم برویم و در آن رقابتها قهرمان شویم. طبیعتا، ما هنوز در لیگ برتر نیز می جنگیم، اما حالا ما باید مثل یک تیم متحد شویم و به میدان برویم.وقتی شما در طول هفته پیروز می شوید، آن پیروزی برای اعتماد به نفس شما در دیدار پایان هفته مهم است. ما باید برای جدال یکشنبه آماده باشیم، آن یک دیدار سخت دیگر است. از الان تا انتهای فصل، هر بازی یک جدال حیاتی است و ما نیز به همه آن بازی ها به چشم یک فینال نگاه خواهیم کرد. خوشبختانه می توانیم از پس همه آنها بر بیاییم.

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *