خانه / هیچکدام / لینگارد :جویس مربی بزرگی است اما ما ویگان راشکست میدهیم.

لینگارد :جویس مربی بزرگی است اما ما ویگان راشکست میدهیم.

جسی لینگارد با وجود قدردانی از وارن جویس که باعث شکوفایی او در تیم پایه منچستر شده است، قصد دارد که بهترین بازی خود را مقابل ویگان در چارچوب رقابتهای جام حذفی انجام دهد.

یونایتدفنز-قبل از اینکه لینگارد به تیم اصلی منچستر راه پیدا کند جویس مربی تیم رزرو منچستر بود ولی در نهایت سال گذشته این پیرمرد انگلیسی به تیم ویگان رفت و توانست آنها را از خطر سقوط نجات دهد.صحبت های لینگارد قبل از بازی مقابل مربی سابق خود با شبکه MUTV این چنین بود:

 

“این یک بازی خیلی خاص است، ویگان در چند هفته اخیر خوب نتیجه میگیرد. بازی پیشرو یکی از دشوار ترین بازی های ما خواهد بود، ما باید پیروز این بازی شویم.جویس مربی عالی برای من بود اوشانس حضور در تیم رزو را به من داد، به عنوان یک مربی برای او احترام قائل هستم و همچنان با او در ارتباط هستم.من فکر میکنم او در ویگان موفق میشود زیرا ما باهم افتخارات زیادی کسب کردیم او به خوبی با بچه ها خو گرفته بود. به محض اینکه من به صورت قرضی باشگاه را ترک کردم او با من تماس گرفت و قول داد که در آینده به دیدن بازی من خواهد آمد. این ارتباط ها برای یک بازیکن جوان که باشگاه را ترک کرده حیاتی می باشد، او همیشه این چنین نگاه هایی به جوانان داشت”

اگر چه لینگارد فکر میکند مربی ویگان فرد با دانشی است اما او مطمئن است در برابر شیاطین سرخ شکست خواهند خورد.

“البته او همه چیز در مورد ما را میداند او میداند چه رفتاری در زمین خواهیم داشت اما من تمام تلاش خود را خواهم کرد چون این یک فرصت عالی و بزرگ است.”

جویس که در عصر یکشنبه این بار با مربیگری ویگان به اولدترافورد خواهد آمد در مورد قهرمانی با جوانان منچستر درجام حذفی گفت پایه ها گفت:

 

“به یاد داشته باشید ما یک بازی سخت در استمفوردبریج مقابل جوانان چلسی داشتیم و لیورپول را در آنفیلد شکست دادیم، تارنس وینگر راست ما در آن بازی بود . حال تارنس به ویگان آمده، او یک رهبر قوی در میانه زمین است و این چالش خوبی برای اوست. بازگشت به اولدترافورد همیشه فوق العاده بوده است و من مطمئن هستم همه از این بازی لذت خواهند برد.”

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *