یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

لینگارد: با مورینیو رابطه ی خوبی داشتم؛ به خداحافظی از فوتبال فکر کرده‌ام

جسی لینگارد مصاحبه ی جالبی را در خصوص وضعیت گذشته خود انجام داده است.

یونایتد فنز – لینگارد، هافبک هجومی شیاطین سرخ، پیش از انتقال قرضی به وستهم یونایتد، شرایط سختی را داشت. او در مصاحبه ی اخیر خود در این خصوص مصاحبه ای مفصل انجام داده است.

ناراحتی از عدم حضور در یورو 2020:

در ماه ژوئن، من واقعا فکر می‌کردم که به میزان کافی برای بودن در لیست 26 نفره یورو تلاش کرده ام. واضح است که به تصمیم گرت ساوت گیت احترام گذاشتم، اما وقتی به برادرم زنگ زدم، خب … گریه کردم و او هم گریه کرد.

وقتی بچه ها بازی افتتاحیه را انجام می‌دادند طبیعتا من قرار نبود بازی کنم. شاید بازی نمی‌کردم، اما هنوز هم یک طرفدار بودم، غیر از این است؟ پس یک تیشرت ورزشی پوشیدم. من با دکلان رایس هم رابطه صمیمانه‌ای دارم و بعد به بار رفتم. بعد از ظهر عالی‌ای بود.

دعوت شدن به تیم ملی انگلیس:

تماشای بازی کردن بچه ها همیشه خوب است، اما بازی کردن برای تیم ملی انگلیس هم برای من مهم است. هر بار که این پیراهن را می‌پوشم احساس شکرگزاری می کنم. تماس با خانواده و گفتن اینکه برای بازی های سپتامبر دوباره با من تماس گرفته شده اتفاق بزرگی بود.

مصدومیت عجیب پس از جام جهانی:

بعد از برگشتنم از جام جهانی برای فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹، مصدومیت التصاق شرمگاهی داشتم. یک مشکل واقعی. من همیشه در بازی‌ها حدود ۱۲،۱۳ کیلومتر میدوم ولی این بار فرق داشت؛ من حتی نمی‌توانستم تمرین یا بازی کنم.

ژوزه مورینیو در آن زمان مربی منچستریونایتد بود و واقعا دوست نداشت بازیکنانش مصدوم شوند. او نمی خواست در مورد مصدومیت من چیزی بداند. به او گفتم: ” تقصیر من نیست؛ مگر نه رئیس؟ “

دوران افت جسی:

در دوران قرنطینه، وقتی برادرم می دانست که من در افت هستم، فیلم هایی از زمانی که گل می زدم، در جام جهانی حضور داشتم وقتی قهرمان می شدم برای من ارسال می‌کرد و می‌نوشت: “ببین چه کاری می توانی انجام بدهی. خودت را باور کن تو بازیکن خوبی هستی. ”

من شجاعت پیدا کردم تا با اوله و بازیکن های یونایتد در مورد همه چیزهایی که برایم اتفاق افتاده صحبت کنم. انجام این کار آسان نبود، اما اوله فقط یک مربی نیست، یک دوست است. او به من گفت: ” ای کاش زودتر به دیدن من می آمدی و این حرف ها را میزدی. “

سولشر و مخالفت با جدایی لینگارد در ژانویه:

سولشر می خواست در ژانویه گذشته در یونایتد بمانم و به تیم کمک کنم ، اما این به نفع من نبود او فهمید که باید بروم. من نیاز داشتم مرتب فوتبال بازی کنم از این رو به محیط جدیدی نیاز داشتم. وقتی به یونایتد برگشتم احساس می کردم یک بازیکن بالغ تر ،با اعتماد به نفس بیشتر هستم و مسئولیت بیشتری را بر عهده می گیرم. صادقانه بگویم باید از مویس و بچه های وستهام برای این کار تشکر کنم.

علاقه فراوان به برونو فرناندز:

من عشق زیادی به برونو فرناندز دارم. او در طول زمانی که قرضی در باشگاه نبودم به من پیام های انگیزشی ارسال می کرد.

رابطه مورینیو با هافبک هجومی منچستر:

با مورینیو در کل رابطه خوبی داشتم. با من خوب رفتار میکرد. فارغ از جریان این مصدومیت ها٬ او به من اعتماد داشت٬ در بازی های مهم به من بازی میداد. ما همراه با او جام هایی کسب کردیم. اون از من یک برنده ساخت.

او همچنین دوست داشت با بازیکنانش رابطه‌ای نزدیک داشته باشد. گاهی اوقات در فیس تایم با من تماس میگرفت ٬ صرفا برای بررسی اوضاع.
– هی جسی؛ به چه‌چیزی مشغولی؟
+ در حال استراحتم و تلویزیون میبینم..تو چی؟

به نظرم دوران جالبی بود. راستش را بخواهید این نشان از اهمیتی است که ژوزه به ما می‌داد. اما در موقع مصدومیت ها٬ اوضاع سخت میشد، زیرا او نمیخواست چیزی در موردش بشنود!

خداحافظی از فوتبال:

مشکلات مادرم که با افسردگی می‌جنگید بر من نیز تاثیر می‌گذاشت. به هرحال مادر است. بازی نکردن اوضاع من را بدتر کرد. وقتی دست از بازی کردن کشیدم انگار که خودم نبودم.. مثل روح شده بودم!

حتی یادم هست که یک بار قبل از بازی برونو پیش من آمد و گفت: امروز می‌خواهم جسی‌ای که میشناختم را ببینم. با خود میگفتم :نمیتونم رفیق! من عاشق فوتبالم اما گاهی حتی شده که به خداحافظی از آن فکر کرده باشم!

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x