خانه / مصاحبه / لیندلوف: همیشه می خواهیم در لیگ قهرمانان بازی کنیم.

لیندلوف: همیشه می خواهیم در لیگ قهرمانان بازی کنیم.

ویکتور لیندلوف از رضایت خود بابت اینکه شیاطین سرخ سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده را زودتر از موعد قطعی کردند می گوید

یونایتدفنز-ویکتور لیندولف این مدافع ۲۳ ساله و سوئدی تیم منچستریونایتد بعد از پیروز این تیم مقابل آرسنال و اطمینان از حضور در جام باشگاه های اروپای فصل بعد گفت:

منچستر یونایتد بعنوان یک باشگاه همیشه باید در لیگ قهرمانان بازی کند پس از این بابت بسیار خوشحال هستیم، در حال حاضر روی حفظ جایگاه دوم متمرکز هستیم و ان هدفی است که هر هفته برای کسب ان تلاش می کنیم.فقط باید سعی کنیم وظیفه خود را درون زمین انجام دهیم، که اینکار را در اقسامی از بازی انجام دادیم و در اقسام دیگر انقدرها خوب بازی نکردیم، ولی سه امتیاز را کسب کردیم و از این بابت بسیار خوشحال هستیم.

همچنین وی در خصوص فلینی گفت:

فلینی بازیکن قدرتمند و بسیار مهمی برای ما است، بخصوص در دقایق پایانی بازی که مالکیت توپ بالایی داریم و در حال حمله می باشیم.او گزینه های بیشتری در اختیار ما می گذارد، می تواند به درون محوطه جریمه حریف نفوذ کند و انجا بسیار خطرناک ظاهر می شود، پس فلینی بازیکن بسیار مهمی برای ما می باشد.

لیندولف در مورد مخیتاریان گفت:

هنریک بازیکنی بسیار خوب و انسان بسیار شریفی است. وقتی به یونایتد پیوستم، بازی در کنار او برای من باعث افتخار بود. برای او بسیار خوشحال هستم و امیدوارم در آرسنال خوشحال باشد.

وی همچنین صحبت های خود را اینگونه به پایان رسانید:

واقعا از فصل اول خود لذت بردم، هنوز چند بازی پیش رو داریم و فقط روی آنها متمرکز خواهیم بود. فصل خوبی برای من بوده است، فقط می خواهم به تلاش سخت خود ادامه دهم و در انتظار شروع فصل آینده هستم.

گفتنی است که این مدافع در مجموع برای منچستریونایتد ۲۸ بار به میدان رفته است که نسبت به اوایل فصل نمایش های به نسبت بهتری را از خود نشان داده است همچنین وی میتواند در قلب دفاع منچستریونایتد کنار اریک بیلی در سال آینده زوج مستحکمی را تشکیل دهند

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *