دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / لیندلوف: دخئا یک دروازه بان خارق العاده است

لیندلوف: دخئا یک دروازه بان خارق العاده است

مصاحبه ی ویکتور لیندلوف با شبکه MUTV

یونایتدفنز-ویکتور لیندلوف مدافع تیم منچستر یونایتد تاکید دارد که دو مهار خارق العاده ی داوید دخیا در نیمه ی دوم بار دیگر کیفیت فوق العاده ی این بازیکن اسپانیایی را به اثبات رساند چون قرمز ها با برد ۲-۰ مقابل سوانسی به شانزدهمین کلین شیت خود در لیگ جزیره دست پیدا کردند .ویکتور در مصاحبه با شبکه MUTV گفت :

سوانسی دو شانس خوب گلزنی داشت اما ما داوید دخیا را درون دروازه داشتیم و همانطور که من همیشه گفتم او یک دروازه بان خارق العاده است . من فکر می کنم آن دو مهار دخیا کیفیت او را به اثبات رساند . ممکن است حریف شوت های زیادی را به سمت دروازه نزند اما زمانی که شوت ها به سمت دروازه می آیند او همیشه آماده است و همیشه آنها را مهار می کند . او یک بازیکن خارق العاده است .ما همیشه می خواهیم که کلین شیت کنیم ، این برای ما خیلی مهم است زیرا اگر ما کلین شیت کنیم ما این را می دانیم که بازیکنان هجومی ما می توانند گل بزنند .لیندلوف از نمایش تیم در نیمه اول راضی بود و عملکرد بازیکنان هجومی تیم را بخاطر بازی درخشانشان مورد تایید قرار داد .فکر می کنم بازی را خیلی خوب شروع کردیم ، ما خیلی خوب توپ را نگه داشتیم و پس از آن دو گل خیلی خوب به ثمر رساندیم . در نیمه ی دوم ما افت کردیم و آنها چند فرصت گلزنی داشتند اما غیر از آن چند موقعیت ما به خوبی بازی را تحت کنترل گرفتیم .

همچنین وی افزود:

بازیکنان هجومی تیم حرکات فوق العاده ای داشتند و همهمه ی خوبی بین آنها شکل گرفته بود . آنها آزادی عمل زیادی داشتند و فکر می کنم آن آزادی عمل را به نمایش گذاشتند . آنها بسیار سرگرم کننده بازی می کردند .لوکاکو ۲۶ مین گل فصلش را زد و به ۱۰۰مین گلش در لیگ جزیره دست پیدا کرد و لیندلوف او و الکسیس سانچز ، زننده ی گل دوم ، را مورد ستایش قرار داد.او گفت :  رسیدن به آن تعداد گل یک موفقیت بزرگ است و من برای او خیلی خیلی خوشحال هستم البته همگی ما از اینکه او را در تیممان داریم خوشحالیم . من فکر می کنم الکسیس هم بازی خوبی داشت و حرکاتش با توپ عالی است و من برای او هم خوشحالم .

گفتنی است که این مدافع ۲۳ ساله سوئدی تیم منچستریونایتد ر این فصل در مجموع ۲۵ باری برای تیمش به میدان رفته است که در اوایل فصل شاهد این بودیم بازی های خوبی از خود نشان نمیدهد و اکثر طرفدارا بر این باور بودند که خوزه مورینیو یک خرید بد انجام داده است ولی هر چه از فصل میگذشت بازی های نسبتا بهتری را به مراتب از او مشاهده میکردم ولی همچنان بازی های او دارای عدم ثبات نیز بوده است ولی در بازی با سوانسی در روز شنبه او بار دیگر نشان داد که میتواند در سال های پیش رو یکی از بهترین مدافعان مرکزی جهان شود و یکی از نشانه های او بازیسازی اش است که در فوتبال روز دنیا داشتن یک مدافع بازی سازی بسیار تاثیر گذار است همانند هم تای ایتالیایی خود یعنی لئوناردو بونوچی که از خط دفاع برای هم تیمی هایش بازی سازی میکند حال باید ببینیم که چه زمانی خوزه مورینیو او را در کنار بایی بعنوان زوج خط دفاعی در نظر میگیرد اتفاقی که در این فصل فقط یک بار آن هم در مقابل زسکامسکو افتاد

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *