لیست ۲۲ نفره ی شیاطین سرخ برای تقابل با رئال سوسیداد

اوله گنار سولشر ۲۲ نفر را برای دیدار لیگ اروپایی در برابر رئال سوسیداد مشخص کرده است.

یونایتد فنز – به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد، این مسابقه در روز پنج شنبه ساعت ۲۱:۲۵ به وقت تهران، به دلیل محدودیت های اسپانیا به دلیل ویروس کرونا، در تورین ایتالیا برگزار خواهد شد. شاگردان سولشر قرار است روز چهارشنبه از فرودگاه منچستر به سمت ایتالیا پرواز کنند. سرمربی گزینه های زیادی را در اختیار دارد، اما سه نام قابل توجه قادر به بازی نیستند.

پل پوگبا از قبل به دلیل مصدومیت در دسترس نبود و حال در کنفرانس خبری گفته شد که ادینسون کاوانی و دونی فن د بیک نیز در دسترس نخواهند بود. خرید ژانویه ی باشگاه، آماد دیالو، نیز در لیست قرار گرفته است و منتظریم ببینیم چگونه می خواهد ما را تحت تاثیر قرار دهد. وی دو بازی با تیم زیر ۲۳ سال انجام داده بود که بسیار درخشان بود.

جوان آکادمی، شولا شورتایر، نیز در این سفر همراه تیم بزرگسالان خواهد بود. وی که از سن ۹ سالگی در یونایتد حضور دارد، اولین قرارداد حرفه ای خود را اوایل این ماه به امضا رساند.

لیست منچستر یونایتد برای دیدار با رئال سوسیداد

دخیا، هندرسون، لی گرانت، بایی، مگوایر، لیندلوف، شاو، تلس، توانزبه، ون بیساکا، ویلیامز، آماد، فرناندز، فرد، جیمز، ماتا، ماتیچ، مک تامینی، شورتایر، گرینوود، مارسیال و رشفورد.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

مقاله: راه حل منچستر یونایتد برای مشکل برونو فرناندز

فرناندز در فصل گذشته بیش از هر بازیکن دیگری در اروپا، بازی کرد و اگر …

یک دیدگاه

  1. حیف شد کاوانی و فن دبیک نیسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 3 =