لیست منچستریونایتد در صورت انجام خرید های رویایی چگونه خواهد بود؟
لیست منچستریونایتد در صورت انجام خرید های رویایی چگونه خواهد بود؟

لیست منچستریونایتد در صورت انجام خرید های رویایی چگونه خواهد بود؟

یونایتد فنز – هواداران منچستریونایتد همچنان منتظر اولین خرید بزرگ در این پنجره نقل و انتقالات هستند.

 

سرخط همه اخبار تنها و تنها یک نام است؛ جیدون سانچوی ۲۰ ساله که همچنان بعنوان هدف اصلی اوله گنار سولشر شناخته می شود، اما یونایتد هنوز نتوانسته با بروسیا دورتموند برای این بازیکن به توافق برسد.

 

MEN Sport باور دارد که منچستریونایتد با ایجنت سانچو بر سر حقوق و مسائل شخصی به توافق رسیده است اما آنها هنوز با قیمتی که باشگاه آلمانی روی این بازیکن جوان گذاشته موافق نیستند.

دورتموند معتقد است که سانچو در این فصل خوهد ماند و موضع خود را در باره این بازیکن بار ها در مطبوعات اعلام کرده است.

 

در مورد خروجی ها، الکسیس سانچز با فسخ قراردادش به طور دائمی راهی اینتر میلان شد و چانگ با قرارداد قرضی یک فصلی به وردربرمن پیوسته است.

 

یونایتد تا ۵ اکتبر فرصت دارد تا تجارت نقل و انتقالات خود را تمام کند و ما نگاهی انداختیم که در سناریوی بهترین نقل و انتقالات ممکن، بازیکنان تیم بعد از ددلاین چه کسانی خواهند بود.

لیست تیم های لیگ برتر انگلستان حداکثر ۲۵ بازیکن دارد که هشت بازیکن این لیست باید بومی باشند. باشگاه ها همچنین مجاز هستند که به طور نامحدود از سهمیه بازیکنان زیر ۲۱  سال استفاده کنند.

 

دروازه بان ها:
سولشر باید یک تصمیم مهم در این تابستان بگیرد که انتخاب اولش در پست دروازه بان برای فصل آینده چه کسی خواهد بود. فرم دیوید دخیا در ماه های اخیر شانس بازگشت دین هندرسون را برای بازگشت به اولدترافورد و تبدیل شدن به دروازه بان شماره یک جدید تیم افزایش داده است.  

 

این بازیکن ۲۳ ساله پس از دو سال حضور قرضی در شفیلد یونایتد، که در آنجا توانست خودش را به عنوان یک دروازه بان مستحکم مطرح کند، حالا به باشگاه اصلی خود بازگشته.

 

MEN Sport باور دارد که هندرسون قصد ندارد بدون اطمینان از اینکه دقایق کافی برای بازی پیدا میکند در منچستر بماند و با مسئولان برای قراردادی جدید مذاکره کند، انتظار می رود که او بماند و با دخیا(برای جایگاهش) بجنگد.

 

یونایتد گزینه های زیادی برای دروازه بان سوم دارد. لی گرانت از خود گذشته تا پایان فصل آینده با تیم قرارداد دارد و باید در نقش فعلی خود ادامه دهد. این بدان معناست که سرخیو رومرو میتواند در این تابستان تیم را ترک کند، لیدز یونایتد از علاقمندان این دروازه بان آرژانتینی هست. جوئل پریرای ۲۴ ساله نیز میتواند تیم را ترک کند.

 

ناتان بیشاپ جوان، همچنان با تیم اصلی تمرین می کند، هرچند که با توجه به سنش جایی در لیست بزرگسالان را اشغال نمیکند.

 

دروازه بان های تیم: دین هندرسون، دیوید دخیا، لی گرانت
سهمیه زیر ۲۱ سال: ناتان بیشاپ

 

مدافعین:
یونایتد در تابستان گذشته ۱۲۵ میلیون پوند برای بازسازی  خط دفاعش هزینه کرده است، آنها آرون ون بیساکا و هری مگوایر را به خدمت گرفته اند. هر دو نقش مهمی در تیم داشتند و هری مگوایر بعد از جدایی اشلی یانگ از تیم و پیوستنش به اینتر میلان بازوبند کاپیتانی را از وی گرفت.

 

ویکتور لیندلوف انتخاب اول برای زوج مگوایر است اما اگر اریک بایلی بتواند به سطح خوبی از تناسب اندام برسد، رقیب او برای ورود به ترکیب اصلی خواهد بود. منچستریونایتد قبل از اینکه ناتان آکه منچستر سیتی را انتخاب کند، به خرید او لینک شد و همچنین قبل از اینکه ماگالهائس با آرسنال توافق کند به جذب او علاقمند بود.

 

سولشر تصمیم دارد که در خط دفاع خریدی انجام دهد اما به نظر نمیرسد که او یک مدافع وسط جذب کند.

 

همچنین سرمربی منچستریونایتد بر پیرایش بازیکنان خط دفاع خود تمرکز خواهد کرد. فیل جونز، کریس اسمالینگ و مارکوس روخو همگی در لیست فروش هستند و دیوگو دالوت با توجه به اینکه در تیم اصلی جایگاه خود را از دست داده، میتواند به صورت قرضی از تیم جدا شود.

 

آچار فرانسه بودن برندون ویلیامز به این معناست که او می تواند برای پوشش هر دو پست دفاع کناری به تیم کمک کند، اما برای پیشرفت او نباید عجله کرد. با توجه به سابقه لوک شاو در مصدومیت، خرید یک دفاع چپ نباید از قلم بیفتد. سرخیو رگیلون که در دیدار برابر یونایتد در لیگ اروپا این تیم را تحت تاثیر قرارداد، میواند تنها با ۱۸ میلیون پوند در این تابستان رئال مادرید را ترک کند. این بازیکن ۲۳ ساله میتواند یکی از ورودی های تیم در خط دفاع باشد.

 

تدن منگی و اتان لارید جوان، هردو میتوانند در فصل آینده برای دقایقی در تیم اصلی بازی کنند.

 

مدافعین تیم: آرون ون بیساکا، هری مگوایر، ویکتور لیندلوف، اریک بایلی، تیموتی فوسو منساه، اکسل توانزبه، لوک شاو، سرخیو رگیلون
سهمیه زیر ۲۱ سال: برندون ویلیامز، تدن منگی، اتان لارید

 

هافبک ها:
منچستریونایتد میتواند بودجه نقل و انتقالاتی این فصل خود را به خرید چند هافبک کناری برای تقویت خط هافبک اختصاص دهد. جسی لینگارد و آندرس پریرا نیز میتوانند اولین خروجی های تیم در این پست ها باشند. سولشر در دوران حضورش در باشگاه به این دو بازیکن وفادار بوده است اما بعید است که پیشنهاد منطقی برای این دو بازیکن را رد کند. مبلغ حاصل از فروش آنها و همچنین فروش مدافعین اضافی میتواند هزینه مورد نظر برای خرید جک گریلیش، کاپیتان آستون ویلا و دیوید بروکس، هافبک بورنموث را تامین کند.

 

گریلیش یک هدف برای یونایتد است اما با توجه به ماندن آستون ویلا در لیگ برتر در بازی پایانی، مبلغ درخواستی آنها برای گریلیش افزایش یافته است. بروکس بیش از یک سال است که مورد توجه یونایتد قرار گرفته است اما این تیم حاظر نیست برای آزادسازی او ۴۰ میلیون پوند بپردازد.

 

برونو فرناندز اولین نامی است که در لیست تیم وجود دارد، پل پوگبا دوباره آماده و زهر دار است و نمانیا ماتیچ به دنبال نمایش دادن بهترین فرم خود است. با توجه به تعداد بازی های تیم در فصل آینده، فرد و اسکات مک تومینای بسیار مهم خواهند بود. خوان ماتا نیز ارزش های خود را بعنوان یک نیمکت نشین مقابل کوپنهاگن نشان داد.

 

جیمز گارنر و دیلان لویت، هردو به احتمال فراوان تیم را به طور قرضی ترک خواهند کرد، هانیبال مجبری فوق العاده نیز انتظار میرود در تیم جوانان به پیشرفت خود ادامه دهد.

هافبک های تیم: برونو فرناندز، پل پوگبا، اسکات مک تومینای، فرد، نمانیا ماتیچ، جک گریلیش، خوان ماتا، دیوید بروکس

 

مهاجمین:
ورود احتمالی سانچو به سولشر این فرصت را خواهد داد تا مثلث هجومی خود را تکمیل کند. وینگر(راست) قطعه آخر پازل خط حمله یونایتد است که میتواند در کنار راشفوردی که وینگر چپ است و مارسیالی که مهاجم نوک است تکمیل شود. میسون گرینوود ارزش های خود را بعنوان وینگر راست نشان داده، اما او همچنان یک مهاجم نوک ذاتی است. پیشرفت او باید با دقت مدیریت شود و خرید سانچو به سولشر اجازه میدهد که بازیکنان کلیدی اش را چرخشی بازی دهد.

 

اودیون ایگالو حداقل تا ژانویه بک آپ یونایتد در پست مهاجم نوک را تامین میکند و در پنجره بعدی نقل و انتقالات آنها میتوانند به سراغ مهاجم دیگری بروند. دنیل جیمز در ماه های اخیر تلاش زیادی برای بدست آوردن جایگاه خود در ترکیب اصلی کرده است و سانچو میتواند باعث پایان دوره او در ترکیب و نیمکت نشینی او شود. با این وجود، سرعت این مرد ولزی میتواند بعنوان یک نیمکت نشین، او را به سلاحی مفید تبدیل کند.

 

مهاجمین: مارکوس راشفورد، آنتونی مارسیال، دنیل جیمز، اودیون ایگالو
سهمیه زیر ۲۱ سال: جیدون سانچو، میسون گرینوود
 

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

دورتموند آماده ی فروش سانچو؛ شیاطین سرخ مانند همیشه در کمین

منچستریونایتد همچنان علاقه مند به جذب سانچو می باشد و رسانه های آلمان به طور …

۸ دیدگاه

 1. به نظر من تیم باید اسمالینگ و روخو و جونز و رومرو واندریاس پریرا و لینگارد ودنیل جیمز رو با قیمت خوبی

  بفروشه تا پول خوبی دستش بیاد بعدش میتونه با اندوخته ای ک بدون فروش اونا داره و درآمد حاصل از فروش اونها گریلیش و سانچو ویه دفاع مرکزی خوبی رو بخره و با پیشرفتی ک هانیبال مجبری داشته و با برگشت هندرسون میتونه از لحاظ مهره خیلی جلو بیوفته و با چند تا خرید توی نیم فصل و بعد پایان فصل میتونه به منچستری خیلی خوب تبدیل بشه.

  ۰
 2. بازیکنایی مثل فرد و ویلیامز و دالوت هم درسته عملکرد خیلی رضایت بخشی نداشتن ولی بودنشون تو فصل پیش رو از نبودشون بهتره چون یه جاهایی میتونن پاشنه آشیل تیم باشن

  ۰
 3. وودوارد سه تا بازیکن بگیره من راضیم ( سانچو ،تعو هرناندز، سویونجو) که اونم نمی گیره
  لعنت به وودوارد

  ۰
 4. ترکیب تیم حداقل به ۴ بازیکن جدید احتیاج داره:
  وینگر راست ( سانچو) ، دفاع چپ ( رگیلون) ، هافبک دفاعی ( روبن نوس ) ، دفاع وسط (تارکوفسکی یا پائو تورس)

  ۰
 5. فروش های تیم هم باید این ها باشه:
  جونز ، روخو ، اسمال ، فوصو منصاح ، دالوت ، پریرا ، لینگارد.

  ۰
 6. به نظرم ما نیاز داریم یکبار رفتارهای وودوارد رو تحلیل کنیم، بازی‌های رسانه‌ایش و کنش‌هاش در فصل نقل و انتقالات، درسته عموما با چند تا فحش از کنارش میگذریم اما به نظرم این آدم پیچیده‌تر از چیزی رفتار میکنه که ما فکر میکنیم، نه اینکه لزوما به سود تیم باشه که اتفاقا خیلی جاها به ضرر تیم تموم شده اما بهرحال باید بعد از چند سال یه شناختی از رفتارهای وودوارد داشته باشیم. نکته دیکه اینه که اگر یک مدیر فوتبالی که در نقل و انتقالات حرفه‌ای باشه در کنار وودوارد که در کار اقتصادی موفقه، داشتیم خیلی کارها میشد کرد. چه برای خرید چه فروش بازیکنان، مثلا مشخصه که جونز، روخو، اسمالینگ، دالوت، رومرو، لینگارد و پیریرا احتمالا در لیست فروش هستن. ولی وودوارد اصلا فروشنده خوبی نیست، چند ساله میخوایم از شر روخو و جونز راحت بشیم؟ فلینی رو با چه بدبختی فروختیم؟ چرا داستان سانچز اینجوری تموم شد؟ بجز مورد لوکاکو که ستاره بود و فروشش راحت بود. الان از همین لیست فروش، چقدر میشه درآورد؟ حساب کنید یکی یکی با حداقل قیمت ممکن توی ذهنتون! ولی چون ما با وودوارد طرفیم، و مدیر فوتبالی حرفه‌ای نداریم، یا اینها میمونن توی تیم و با تموم شدن قراردادشون جدا میشن، یا نهایتا بجز یکی دو مورد با قیمت پایین جدا میشن. ولی به نظرم میشه از همینها شرایط خرید گریلیش و یک دفاع اخر رو مهیا کرد.

  ۰
 7. امسالم برای چهارمی دست و پا میزنمیم سه تا سهمیه اول مال سیتی چلسی و متاسفانه لیورپوله احتمال چهارمی تاتنهام و لستر هم زیاده سر الکس کجایی که یادت بخیر

  ۰
 8. اگه قرار نیست مدافع جذب بشه(به عنوان مثال تیاگو سیلوای رایگان) ، اسمالینگ باید بمونه. چون در رم نشون داد که فرمش عوض شده(با توجه به فوتبال فیزیکی ایتالیا و تحت فشار بودن مدافعان).
  درباره جذب مهاجم؛ یونایتد به شدت به یک مهاجم نوک کلاسیک نیاز داره کسی که چارچوب شناس باشه و از هر دو موقعیت یکی شو گل کنه، در حال حاضر ۲ تا مهاجم خوب هست که میتونن رایگان جذب کنن، کاوانی و مانژوکیچ.
  بدون توجه به سنشون اونا میتونن به شدت به خط حمله یونایتد کمک کنن و رشفورد و مارسیال رو ازین بیخیالی در بیارن…
  رشفورد اواخر فصل به شدت بی انگیزه و بی تعصب بازی می کرد.
  هنوز هم از جذب ایگالو در عجبم… هرچند تا این سیاست جذب هست نباید تعجب کرد.

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 17 =