لیگ اروپا: منچستریونایتد ۰-۰ رئال سوسیه داد؛ شب آرام شیاطین سرخ در خانه

شاگردان اوله گونار سولشر با تساوی در اولدترافورد به مرحله ی بعد صعود کردند.

یونایتد فنز – دقایق ابتدایی بازی پایاپای دنبال شد و دو تیم موقعیت های خطرناکی روی دروازه یگدیگر ایجاد نکردند تا اینکه در دقیقه ۱۳ دنیل جیمز با خطا درون محوطه جریمه خودی یک پنالتی تقدیم حریف کرد اما اویارزابال آن را از دست داد تا بازی مساوی دنبال شود.

مالکیت توپ برای دو تیم تقریباً برابر بود، در دقیقه ۲۴ فرد به پشت دفاع حریف فرار کرد و با عبور از دروازه بان در زاویه بسته توپ را با یک پاس رو به عقب به برونو داد و کاپیتان یونایتد هم با یک ضربه توپ را به تیرک افقی دروازه کوبید.

با شروع نیمه دوم شاهد سه تغییر بودیم، برندون ویلیامز به جای ون بیساکا، توانزبه به جای فرد و رشفورد به جای برونو فرناندز وارد زمین شدند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم سوسیه داد فشار را بیشتر کرد و ساینان مدافع این تیم با ضربه سر تیر افقی دروازه هندرسون را به لرزه درآورد.

در دقیقه ۶۴ تلس از سمت چپ کرنر را ارسال کرد و توانزبه با ضربه ی سر توپ را به تور دروازه چسباند اما داور پس از بازبینی صحنه خطای لیندلوف را گرفت و او را با کارت زرد جریمه کرد، مدافع سوئدی با یک پرش بلند زانوی خود را به سر باتیستا کوبید تا گل سالم توانزبه مردود اعلام شود.

دقیقه ی ۷۶ میسون گرینوود جای خودش را به شولا شورتایر داد، تا محصول آکادمی شیاطین سرخ با ۱۷ سال و ۲۳ روز، به جوان ترین بازیکن تاریخ منچستریونایتد تبدیل شود که در یک دیدار اروپایی به میدان می‌رود.

دو تیم تا انتهای بازی موقعیت خاصی نداشتند و به تساوی رضایت دادند، شیاطین سرخ با برتری ۴_۰ در مجموع به مرحله ی بعد صعود کرد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

لیگ جزیره: منچستر یونایتد ۳ – ۱ آستون ویلا؛ تضمین صعود به لیگ قهرمانان اروپا

شیاطین سرخ امروز موفق شدند با نتیجه ی سه بر یک میزبان خود، آستون ویلا، …

یک دیدگاه

  1. امروز مرحله بعدیو قرعه کشی میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شانزده =