لیورپول خواهان اعطای امتیاز بازی با منچستریونایتد نخواهد بود

طبق قوانین و مقررات فعلی سه امتیاز بازی می تواند به تیم یورگن کلوپ برسد.

یونایتد فنز – گفته می شود لیورپول پس از به تعویق افتادن بازی آخر هفته گذشته شان در لیگ برتر در اولدترافورد مقابل منچستریونایتد، از اتحادیه فوتبال انگلیس نمی خواهد سه امتیاز را به آنها اهدا کند.

این مسابقه قرار بود ساعت ۸ شب روز یکشنبه برگزار شود، اما پس از آنکه صدها هوادار یونایتد برای اعتراض به مالکان باشگاه، یعنی خانواده گلیزر، اعتراض کردند به دلیل نگرانی های امنیتی بازی لغو شد.

طبق ادعای Daily Mirror، طبق قوانین و مقررات فعلی، اگر لیگ برتر موافقت کند که بازی به دلیل رفتار یک باشگاه یا هوادارانش لغو شود و اگر آنها تصمیم بگیرند که نمی توان بازی را در تاریخ بعدی دوباره برگزار کرد، سه امتیاز می تواند به تیم یورگن کلوپ برسد.

انجام دوباره این مسابقه هنوز برنامه ریزی نشده و ممکن است برای منچستریونایتد و برنامه فعلی آنها مشکل ساز باشد، به دلیل حضور در لیگ اروپا، تیم اوله گونار سولشر در آستانه صعود به فینال است.

با این حال، آخر هفته که از ۱۵ می آغاز می شود، زمانی است که شیاطین سرخ برای بازی در دسترس هستند، اگرچه احتمالاً جا به جایی دیدار لیورپول با وست برومویچ در تاریخ یکشنبه ۱۶ می وجود خواهد داشت.

همچنین هنوز تاریخی به شیاطین سرخ برای سفر به برنلی داده نشده، آنها قرار است از ۱۸ تا ۲۰ می با این تیم بازی کنند.

گزینه دیگر می تواند یونایتد را مجبور به انجام دو بازی در سه روز کند، در حالی که بازی مقابل لستر سیتی در ۱۲ می برگزار می شود، زیرا لیورپول در این هفته یک برنامه خالی میانه هفته دارد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

داستان واقعی شورش هواداران منچستریونایتد؛ معترضان چگونه بازی را لغو کردند؟

هزاران نفر در اولدترافورد حضور داشتند اما صدها نفر در هتل لووری مانع از انجام …

یک دیدگاه

  1. ۱ بازی ۳_۰ به نفع لیورپول نمیشه چون اونجا ایران نیست و حساب کتاب داره ۲ _ سه امتیاز هم بدن به لیور هیچی نمیشه بازم ما دوم و اونا هفتم ۳ _ انصافا طرفداران هم اشتباه کردن باید بعد پایان فصل میرفتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =