سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / لو رفته: تلاش طاقت فرسای بازیکنان منچستریونایتد

لو رفته: تلاش طاقت فرسای بازیکنان منچستریونایتد

نشریه ی سان به تازگی مدرک جالبی را ارائه کرده است …

یونایتد فنز – مورینیو نمیخواهد اتفاقات بدی که در چلسی رخ داد در منچستریونایتد نیز رخ بدهد و بازیکنان سخت در حال تمرین هستند .

به خاطر برنامه ی تمرینی بی رحمانه ی مورینیو بازیکنان یونایتد این ماه فقط پنج روز استراحت داشتند. برنامه ی شدید تمرینی باعث شده رونی زلاتان و… دو برابر تمرین کنند. برنامه ی شدید تمرینی مورینیو برای قهرمانی در لیگ چزیره توسط نشریه ی Sun Sport فاش شد. برنامه ی ماه اگوست سرمربی یونایتد حاکی از تغییرات زیاد او در تیم است. سرمربی سابق چلسی برای اماده کردن بازیکنانش برای شروع فصل جدید فقط ۵ روز به ان ها استراحت داده است.

sun-manchester-united-schedule

سرمربی سابق چلسی برای اماده کردن بازیکنانش برای شروع فصل جدید فقط ۵ روز به ان ها استراحت داده است. از آن جا که یونایتد دارد برای قهرمانی در لیگ جزیره تلاش میکند سرمربی یونایتد تمرین آن ها در هفته را دو برابر کرده است. یک مدرک لو رفته از سوی باشگاه یونایتد نشان میدهد که مورینیو بسیار با همکاران خود ملاقات داسته است . او همچنین در بازی قدردانی از وین رونی مقابل اورتون دو جلسه تمرین در ساعات ۱۰ و ۳۰ دقیقه و ۴ و ۳۰ دقیقه برای بازیکنانش گذاشته بود. اگر چه این مرد پرتغالی نمیخواهد بعد از اینکه نتوانست سبب دلگرمی تیم چلسی شود این اتفاق در یونایتد هم بیفتد

nintchdbpict0002569163393-e1470906480479

همچنین مدارک ما میگویند که نشریه اسکای جمعه گذشه فیلم هایی از ترکیب پیش از بازی مورینیو و بازیکنانش را ضبط کرده است. سپس روز بعد ان ها برای بازی کامینیوتی شیلد به لندن سفر کردند. او روز دوشنبه به بازیکنانش استراحت داد اما صبح و عصر دیروز دو جلسه تمرین برای ان ها برقرار کرد. یک شخص که در الدترافورد کار میکند گفنه است:

خوزه جهت موفق شدن در این فصل بسیار سخت با تیم تمرین میکند. او باور دارد که با اماده سازی صحیح بازیکنان میتواند قدرت و قهرمانی را به تیم بازگزداند. خیلی راحت بگویم همه ی چیز ها با دقت بسیار زیاد برنامه ریزی شده اند. او هیچ چیز را به شانس واگذار نکرده است.

nintchdbpict0002569180321-e1470906378848

مترجم: سید محمد حسین حسینی

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *