دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / لوی همچنان سرسخت در مذاکرات

لوی همچنان سرسخت در مذاکرات

با نزدیک شدن به روز های پایانی نقل و انتقالات لیگ جزیره، تاتنهام همچنان در مذاکرات بر سر فروش آلدوایرلد بسیار سخت گیرانه عمل میکند.

یونایتد فنز- رئیس باشگاه تاتنهام دنیل لوی ۶۰ میلیون پوند برای هدف بلند مدت شیاطین سرخ، توبی آلدروایرلد میخواهد. لوی به عنوان یک فرد سرسخت و یک دنده در مذاکرات شناخته میشود و علی رغم اینکه آلدروایرلد بلژیکی در ماه مارچ ۳۰ ساله میشود و تنها یک سال از قراردادش با تاتنهام باقی است، قیمت بسیار بالایی روی او گذاشته است.

گفته میشود لوی پذیرفته است که ممکن است او پس از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات انگلیس مجبور به کاهش قیمت توبی شود و باشگاه های خارجی با مبلغی کمتر این مدافع را جذب کنند. اما او مصمم است تا بیشترین مبلغ ممکن در ازای آلدروایرلد را از یک رقیب لیگ برتری دریافت کند.

مهمان پادکست نقل و انتقالاتی شبکه ی Sky Sports، پت گریوز فکر میکند که آلدروایرلد در آستانه ی انتقال به الدترافورد قرار دارد. او گفت:

حسی به من میگوید که انتقال آلدروایرلد به منچستریونایتد انجام خواهد شد.

شایعات درباره ی این انتقال مدت زمانی طولانی و حتی از فصل گذشته و زمانی که او پس از بازگشت از مصدومیت در ترکیب اصلی قرار نگرفت مطرح شده اند.

تاتنهام میداند که این فرصتی عالی برای کسب درآمد از اوست. من نمیدانم که رقم این انتقال چقدر خواهد بود اما فکر میکنم حدود ۵۰ میلیون پوند باشد که به نفع طرفین معامله است.

تاتنهام از حالا به دنبال جایگزینی آلدروایرلد است و دینه داکونام از ختافه که قیمتی حدود ۳۱ میلیون پوندی دارد را هدف قرار داده اند.
این ستاره ی توگویی عملکرد فوق العاده ای در ختافه داشت و این تیم پس از بارسلونا و اتلتیکو مادرید سومین تیم از لحاظ کمترین گل خورده در فصل گذشته ی لالیگا بود.

تاتنهام در این تابستان هنوز خریدی نداشته است اما هری کین، هیونگ مین سون، اریک لاملا، داوینسون سانچز و مایکل فرم قرارداد خود را با باشگاه تمدید کرده اند.

خبرنگار Sky Sports مایکل بریج درباره ی انتقال آلدروایرلد به منچستریونایتد گفت:

این انتقال باعث تقویت تیم منچستریونایتد خواهد شد، او زمانی که با تیم هماهنگ شود مدافع فوق العاده ای است. او در جام جهانی به دوران اوج خود بازگشت و در بازی رده بندی مقابل انگلیس فوق العاده بود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *