لوک شاو: ما می خواهیم بازی شنبه را ببریم تا اوضاع تیم بهتر شود
لوک شاو: ما می خواهیم بازی شنبه را ببریم تا اوضاع تیم بهتر شود

لوک شاو: ما می خواهیم بازی شنبه را ببریم تا اوضاع تیم بهتر شود

یونایتد فنز- شاو در مورد اهمیت وجود رقابت در تیم گفت: 

رقابت برای هر تیمی یک امر ضروری است. در هر لحظه رقابت وجود دارد و شما باید برای آن آماده باشید، سخت تلاش کنید و تصمیم گیری سرمربی برای انتخاب ترکیب اصلی را دشوار سازید. همانطور که گفتم، رقابت سالم برای تیم بسیار خوب است. باعث میشود که رو به جلو حرکت کنید و پیشرفت کنید چون همه خواهان بازی در تیم هستند.

بازیکن ۲۵ ساله منچستریونایتد در مورد باخت مقابل تاتنهام اظهار داشت:

 به شخصه فکر می کنم دردناک است. شب افتضاحی بود. از نظر شخصی و در مجموع به عنوان یک تیم به اندازه کافی خوب نبودیم.

 

یک هفته گذشته است و ما از این بابت هنوز ناراحتیم اما می دانیم که باید آن را فراموش کنیم و به آینده فکر کنیم. کاری که اکنون باید انجام دهیم این است که به سختی تمرین کنیم تا به فرم خوب گذشته برگردیم. آن موقع یک تیم بسیار خطرناک برای رقیبان خواهیم بود.

بازیکن انگلیسی شیاطین سرخ درباره بازی روز شنبه در برابر نیوکاسل گفت:

همه ما می خواهیم در بازی شنبه مقابل نیوکاسل حضور داشته باشیم. صادقانه بگویم دوست داشتیم این بازی زودتر برگزار می شد زیرا بازی آخر خوب نبود. ما زمان زیادی داشتیم تا در این باره فکر کنیم، تمرین کنیم و آماده شویم. ما به برد احتیاج داریم تا بتوانیم اوضاع را درست کنیم. بازی های بسیار مهمی پیش رو داریم. همه سخت کار می کنیم و برای این چالش آماده می شویم.

وی ادامه داد:

ما باید کنترل بازی را در اختیار بگیریم، موقعیت های گلزنی ایجاد کنیم، واقع گرا باشیم و احساسی رفتار نکنیم خصوصا در دفاع که باید مستحکم تر ظاهر شویم.

 

فکر می کنم شما در بازی های گذشته مشاهده کردید ما حریف سرسختی نبوده ایم‌. ما دستانمان را بالا بردیم و به راحتی تسلیم شدیم اما فکر می کنم همه باید بیشتر تلاش کنیم از جمله خود من. ما می خواهیم و باید آن را انجام دهیم. باشگاه استحقاق این را دارد.

شاو در نهایت پیرامون خرید های جدید باشگاه صحبت کرد:

ما چند خرید جدید داشتیم و این می تواند باعث تقویت روحیه تیم شود و چیزی متفاوت برایمان به ارمغان بیاورد. افراد تازه گاهی اوقات خوب هستند مانند برونو که باعث شد سطح روحیه تیم افزایش یابد.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

سولشر: می خواهیم روند برد خود را در این بازی نیز ادامه دهیم؛ می خواهیم تیمی باشیم که مقاومت ها را در هم بشکند

کنفزانس خبری سرمربی شیاطین سرخ، اوله گنار سولشر، در آستانه بازی برگشت مقابل باشاک شهیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *