پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / لوک شاو در بازی با برتون در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت

لوک شاو در بازی با برتون در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت

یاران مورینیو فردا شب در اولدترافورد در چهارچوب جام اتحادیه در مقابل تیمی چمپیونشیپی قرار می گیرد و شاو که اخیرا در سه بازی متوال تیم زیر ۲۳ سال شرکت کرده است، در این دیدار در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت.

یونایتد فنز – لوک شاو در اواخر فصل گذشته دچار مصدومیت از ناحیه کمر شد، این دومین باریست که این جوان ۲۲ ساله آسیب می بیند، فصل قبل از آن نیز تحت مربیگری فن خال در بازی مقابل پی اس وی دچار شکستگی در استخوان پا شد. با این حال او در سه بازی اخیر زیر ۲۳ سال حضور پیدا کرد تا فرم و آمادگی خود را به سطحی مطلوب برساند و حالا او در ترکیب اصلی قرار گرفته است.

اشلی یانگ یکشنبه در مقابل اورتون در دفاع چپ بازی کرد، پستی که مورینیو از متئو دارمیان و دالی بلیند نیز استفاده کرده بود. این بار لوک شاو در این جناح توپ خواهد زد هر چند فصل پیش نیز تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد مربی به کار گرفته بود. مورینیو هفته پیش چنین بیان کرد:

” شاو دیگر مصدوم نیست در حال حاضر موضوع بر سر آمادگی و ایجاد انتخاب های بیشتر است. “

گری نویل مدافع اسبق یونایتد عقیده دارد که مورینیو کماکان در جناح چپ با مشکل مواجه است و هنوز هیچ کدام از انتخاب های موجود او نتوانسته اند جایگاه خود را تثبیت کنند، والنسیا در ۱۸ ماه اخیر عملکردی خارق العاده در جناح راست داشته است و جایگاهی حیاتی در تیم دارد ولی در سمت چپ هنوز ایراد مشهود است. او در مصاحبه با Sky Sports درباره والنسیا می گوید:

” او در دو سال اخیر عالی ظاهر شده است، من شک داشتم که آیا این وضعیت او ادامه پیدا خواهد کرد یا خیر، قبل از او شرایط در جناح راست چنگی به دل نمی زد، ولی او تمام انتظارات را برآورده کرد. او یک مدافع کلاس جهانیست، نیرومند است، سرعت زیادی دارد، خط حمله را حمایت می کند و هیچ اشتباهی مرتکب نمی شود. یونایتد نیازی به دفاع راست ندارد، هر چند دارمیان را برای این پست در نظر گرفته بودند اما والنسیا یک سر و گردن از او بالاتر است.”

” مشکل در سمت راست است، جایی که تام دیویس و کوکو مارتینا به شدت اشلی یانگ را تحت فشار قرار داده بودند (بازی در مقابل اورتون). در این پست روخو باز کرده، شاو بازی کرده، دارمیان بازی کرده، بلیند بازی کرده، ولی هیچ کدام نتوانسته اند از پس انتظارات مورینیو برآیند. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *