دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / لوک شاو خواهان بازگشت به تیم اصلی می باشد

لوک شاو خواهان بازگشت به تیم اصلی می باشد

شاو پس از به میدان رفتن برای تیم زیر ۲۳ سال، خواهان بازگشت به تیم اصلی می باشد

یونایتد فنز – در مصاحبه با تلویزیون باشگاه لوک شاو پس از ۶۰ دقیقه بازی برای تیم زیر ۲۳ سال یونایتد گفت:

واقعا حس خوبی دارم و دقیقا از این به بعد تلاش خواهم کرد. حالا بدنبال کسب جایگاه در تیم اصلی می باشم و به تلاش خود ادامه خواهم داد و زمانیکه مربی به من نیاز داشته باشد آماده خواهم بود. هر زمان که باشد، واقعا در انتظار آن روز هستم. ترجیح میدهم زودتر باشد تا دیرتر، اما حس خوبی دارم و هر زمان فرا خوانده شوم آماده خواهم بود.

واقعا خوشحالم که ۶۰ دقیقه به میدان رفتم، برای من و اشلی بسیار مهم بود که پس از بهبودی دقایقی به میدان برویم. ۶۰ دقیقه بسیار مثبتی بود، من و اشلی هر دو حس خوبی داریم. من حس بسیار خوبی دارم و خوشبختانه حالا میتوانم تلاش کنم، خود را آماده نگه دارم و قویتر و قویتر شوم.

تماشای بازی هم تیمی ها همیشه خارق العاده است چون شما می خواهید در زمین باشید. اما هم تیمی هایم واقعا شگفت انگیز بوده اند و در بطن این موفقیت، سرمربی و تمرینات تاکتیکی او حضور دارند که ظاهرا جوابگو نیز بوده است.

من شکرگزار هستم که تا اینجا به مدت چهار سال است که فوتبال حرفه ای را در تیم اصلی تجربه می کنم، پس باتجربه هستم ولی ما امثال یانگی را در رختکن در اختیار داریم که خیلی بیشتر از من باتجربه است. او همه نوع تجربه داشته است و همه چیز را برای بازیکنان جوان درون رختکن گوشزد می کند.

شما می توانید درون زمین بگویید که وجود او برای همه فوق العاده است. بودن در اطراف اشلی برای بازیکنان جوان روحیه شگفت انگیزی ایجاد می کند، با طرز صحبتی که او دارد و با کارهایی که در زمین انجام می دهد، کارهایی که خارق العاده است. او بازیکنی است که آنها می توانند الگو قرار دهند.

منچستریونایتد و خوزه مورینیو انتظار دارند تا هر چه سریعتر لوک شاو جوان به تیم اصلی بازگردد.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

رنک بازیکنان منچستریونایتد مقابل کلاب آمریکا

بررسی رنک های شیاطین سرخ مقابل حریف مکزیکی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *