شاو: از شکست ها درس گرفته ایم و اعتقاد دارم روند خوبی در بازی های پیش رو خواهیم داشت

مصاحبه لوک شاو، مدافع چپ شیاطین سرخ، را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – بازیکن انگلیسی در مورد به اشتراک گذاشتن تجربه هایش با بازیکنان جوان، گفت:

زمان زیادی است که اینجا بوده ام و می دانم اینجا چه چیزی از تو می خواهند. من یکی از با تجربه ها در رختکن هستم. فکر می کنم می توانم به برخی از همبازی های جوان تر کمک کنم.

می دانم که چه مسائلی برای آن ها پیش خواهد آمد و می دانم که می توانم نصایحی برای آن ها داشته باشم که به آن ها کمک کند که به مسیر پیشرفت ادامه دهند. بسیار خوشایند است که جزوی از بازیکنانی هستم که می توانند در رختکن تجربیات خود را در اختیار سایرین قرار دهند.

وی راجع به شکست در چندین بازی اخیر اظهار داشت:

از نظر فوتبالی پستی و بلندی های زیادی را تجربه کردیم و حالا در انتهای سال پیشرفت در تیم دیده می‌شود و امیدوارم پس از سال نو نیز ثبات داشته و بهتر شویم. هیچ تیمی نمی خواهد بگوید که ما در مسیر درست قرار داریم ولی در سه نیمه نهایی شکست خوردیم. از منظر تیم این قطعا یک پیشرفت است ولی باختن آن بازی ها اصلا خوب نیست.

احساس می کنم تجربه ی شکست در آن نیمه نهایی ها به ما نشان داد که نیاز به پیشرفت داریم و چه باید بکنیم تا آن گام اضافی را هم برداریم. امیدوارم حالا آن را آموخته باشیم.

مدافع ۲۵ ساله، لوک شاو، در نهایت پیرامون بازی های پیش رو در این فصل صحبت کرد:

فصلی دیوانه وار در جریان است، تیم‌ها به هم بسیار نزدیک هستند. اگر بازی‌های پیش رو را ببریم احتمالا تنها چند امتیاز با صدر فاصله خواهیم داشت، بخصوص وقتی بازی‌های ایام کریسمس تمام شود و اگر تیمی می خواهد در مسیر قهرمانی قدم بردارد الان زمان آن است.

بازی های بسیاری با فواصل کم خواهیم داشت و اگر تیمی بتواند روند خوبی داشته باشد، که اعتقاد دارم ما می توانیم، در نهایت تیمی که از این بازی ها برنده از زمین خارج شود در موقعیت مناسبی خواهد بود که این پیش بودن را تا انتهای فصل ادامه دهد.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =