پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / لوکاکو: من از مبارزه با ابراهوموویچ نمی ترسم، از آن لذت میبرم

لوکاکو: من از مبارزه با ابراهوموویچ نمی ترسم، از آن لذت میبرم

لوکاکو در مصاحبه ای از رقابت خود با زلاتان و اینکه از چه سنی خواستار بازی برای مورینیو بوده است می گوید.

یونایتدفنز-روملو لوکاکو مهاجم تازه وارد شده به جمع شیاطین سرخ که از اورتون به منچستر آمد و توانست در سه بازی ابتدایی لیگ برای منچستر سه گل بزند ادعا می کند که از رقابت با دیگر مهاجم یونایتد یعنی زلاتان ایبراهیموویچ نمی ترسد و از این امر استقبال نیز میکند. لازم به ذکر که زلاتان در انتهای فصل پیش از ناحیه زانو مصدوم شد و  فینال لیگ اروپا را از دست داد و بعد از آن گمانه زنی هایی درباره جدایی او از منچستریونایتد به گوش میرسید که او بار دیگر با شماره ده منچستر یونایتد که در قبل متعلق به وین رونی کاپیتان اسبق شیاطین سرخ بود و این فصل به اورتون تیم پیشین خود پیوست دوباره جلوی دوربین ها ظاهر شد و گفت که از نیم فصل بعد از بهبود کامل به تیم اضافه خواهد شد.

لوکاکو در جواب اینکه آیا رقابت با ابراهوموویچ باعث پیشرفت او خواهد شد جواب داد:

بدون شک. شما از رقابت نمیترسید، از آن لذت میبرید.تا زمانی که بتواند شما را بهتر کند، باعث برد تیم شود، همیشه از چالش لذت خواهید برد.

این مهاجم بلژیکی درباره بازگشت زلاتان گفت:

من فکر میکنم بازگشت او برای تیم بسیار خوب است. اینکه شخصی دیگر که تشنه بردن است را در تیم داشته باشیم‌ خوب است، این آن چیزی است که ما در منچستر یونایتد می خواهیم. با شخصیت و ویژگی او به عنوان بازیکن فوتبال او برای ما امتیازاتی دارد و ما سعی میکنیم در این راه به او کمک کنیم.

روملو لوکاکو درباره اینکه چقدر مشتاق بازی برای مورینیو بوده است توضیح داد:

من از وقتی ۱۱ سالم بود خواستار بازی برای مورینیو بودم، وقتی به شما شانس دوباره داده میشود آن را رد نمی کنید. من برای این شانس دوباره بسیار ممنونم. او تغییری نکرده است، کسی است که هر روز بهترین هارو از بازیکنانش میخواهد. او در زمین بازی به ما استراحت نمیدهد، از ما مبارزه کردن در تمرینات و در زمین بازی را میخواهد و این چیزی است که من در مورد او دوست دارم.

او در اخر به تمجید از سرمربی خود پرداخت و گفت:

در بیرون از زمین بازی او مرد خانواده است، کسی که به شما گوش میدهد. من این را بسیار دوست دارم.انتظارات بسیار بالا هستند. من آماده بودم، فقط منتظر یک فرصت برای آمدن بود.

سپس سخنانی درباره منچستر و چالش پیشروی توضیح داد:

منچستر یونایتد یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است. از زمانی که به این باشگاه پیوستم میدانستم چه معنی ای میدهد.این چالش را میخواستم. همه خواستار آن هستند. جو آن بسیار خوب است. من خوشحالم که در اینجا هستم.

درباره ی علی شکرانه

علی شکرانه
سلام خدمت همه دوستان علی شکرانه هستم ملقب به اسکای از 13 سالگی طرفدار منچسترم و بازیکن مورد علاقم خوان ماتا هست . Glory Glory Manchester United

جعبه "همچنین ببینید"

یحیی توره: پوگبا یکی از آن بازیکنانی است که دوست دارم کنار او بازی کنم

کریک و یحیی توره از پوگبا سخن میگویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *