دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / لوکاکو: منچستریونایتد بزرگترین باشگاه جهان است

لوکاکو: منچستریونایتد بزرگترین باشگاه جهان است

روملو لوکاکو در رابطه با پیوستنش به یونایتد و رابطه اش با پوگبا و ژوزه توضیحاتی ارائه داد.

یونایتد فنز– لوکاکو در مصاحبه با ESPN گفت:

آنها بزرگترین باشگاه جهان و بهترین تیم انگلستان هستند و بهترین هواداران را دارند. وقتی آنها با شما تماس می گیرند، درنگ نمیکنید.منچستر یونایتد بهترین استادیوم و هواداران را در اختیار دارد و این فرصت بزرگی برای من است.من به شیاطین سرخ ملحق شدم چون آنها بزرگترین باشگاه جهان‌ می باشند و تشنه قهرمانی دوباره در لیگ جزیره می باشند.باعث افتخار است که بخشی از تاریخ آنها باشم. چه کسی به بزرگترین باشگاه جهان، بهترین استادیوم انگلیس و بهترین هواداران جواب رد می دهد؟

من همیشه گفته ام که می خواهم‌ برای تیمی بازی کنم که برای هر جام موجود تلاش می کند و یونایتد می خواهد آن قدرت مطلق باشد.از فرصتی که در اختیار من گذاشتند سپاسگزارم و حالا زمان تلاش سخت است، سخت تر از آنچه که پیش از این انجام داده ام و امیدوارم جوابگو باشد.وقتی منچستر یونایتد به سراغ من آمد، دلیلی برای تفکر مجدد نمی دیدم‌. پس من واقعا خوشحالم که خوشبختانه بخشی از تاریخ آنها باشم.تصمیم خود را از قبل گرفته بودم. قول دادم. از آن زمان به گذشته نگاه نمی کنم و از قبل ذهن خود را آماده کرده بودم که بخشی از تیم باشم.

من هفت هشت سال است با پوگبا صحبت میکنم. او در پایین جاده ای که من هستم زندگی میکند بنابراین ما هرروز باهم هستیمپوگبا در رابطه با باشگاه به من توضیحاتی داد و روی ذهن من اثر گذاشت. وقتی فرصتش فرارسید من دیگر جای فکر کردن نداشت.ژوزه فردیست که من از ده سالگی میخواستم برایش بازی کنم و حالا که شانس کار کردن دوباره با او را دارم عالی است.

روملو لوکاکو روز گذشته رسما از اورتون به یونایتد پیوست.

مترجم: امید مستحسن

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *