دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / لوکاکو: فصل آینده قهرمان لیگ خواهیم بود

لوکاکو: فصل آینده قهرمان لیگ خواهیم بود

این ستاره بلژیکی عقیده دارد که با همین بازیکنان حاضر در باشگاه نیز می توانیم فصل آینده عنوان قهرمانی را از چنگ حریف همشهری خود در آوریم.

یونایتد فنز – همه چیز مهیاست تا شیاطین سرخ این فصل را پس از آبی پوشان منچستر در جایگاه دوم به اتمام برسانند. اما روملو لوکاکو ۲۴ ساله معتقد است که در فصل آینده عملکردی به مراتب بهتر از این فصل خواهیم داشت. او در این مورد چنین بیان می کند:

” من حقیقتا به دیگر بازیکنان تیم ایمان دارم، به نظرم با همین مهره های موجود نیز می توانیم به اهدافمان دست یابیم. می بایست در طول فصل ثبات بیشتری از خود نشان می دادیم و حالا نیز کاملا به خودمان بستگی دارد که بتوانیم همین روند را پیش بگیریم. تصمیم با مربیست که تشخیص دهد که آیا ما به بازیکنان جدیدی نیاز داریم یا خیر، اما من فکر می کنم که همین حالا نیز آن چه را که لازم می باشد در اختیار داریم و فقط باید ثبات بیشتری ارائه دهیم که اگر چنین می بود هم اکنون در بالای جدول در جایگاه منچستر سیتی قرار داشتیم. “

او همچنین در مورد عملکرد تیم در تقابل با شش تیم برتر چنین اظهار دارد:

” اگر به دیدار های ما با تیم های بزرگ دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که ما تعداد زیادی از آن ها را با پیروزی پشت سر گذاشتیم، همین عامل باعث شد تا ما با اعتماد به نفسی بالا در مقابل تاتنهام قرار گیریم، این همان مسیریست که باید ادامه دهیم. خیلی خوب است که به فینال راه یافتیم، اما من دوست دارم که جام را تصاحب کنیم، مهم این است. “

 

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *