خانه / خبر اسلایدی / لوکاکو: حرکت من تنها یک کل کل کوچک بود

لوکاکو: حرکت من تنها یک کل کل کوچک بود

او پس از انتقالی ۷۵ میلیون پوندی امشب در مقابل تافی ها قرار گرفت و با پاس گل به مخیتاریان و زدن گل سوم سهم خود را در شکست سنگین تیم سابقش ادا کرد.

یونایتد فنز – ضربه ی آزاد ملی پوش بلژیکی به دیوار دفاعی برخورد کرد که باعث شد طرفداران اورتون او را مورد تمسخر قرار دهند ولی تنها لحظاتی بعد موفق به باز کردن دروازه شد و با شادی خود تماشاچیان را دست انداخت، این مهاجم ۲۴ ساله این طور بیان داشت که این حرکت تنها یک کل کل کوچک بود. او در مصاحبه با Sky Sports چنین گفت:

” این فقط یک گل بود و من از برد تیمم خوشحال هستم. حرکت من بعد از از دست دادن ضربه آزاد تنها یک کل کل کوچک بود. “

آنتونیو والنسیا تنها پس از ۴ دقیقه از شروع بازی طلسم خود را شکست و گلی خیره کننده از بیرون منطقه جریمه به ثمر رساند، مارسیال نیز پس از گلزنی لوکاکو و مخیتاریان، از روی نقطه پنالتی گل چهارم را به نام خود ثبت نمود. لوکاکو که در نیمه اول تک به تکی را از دست داد باور داشت که یونایتد می تواند به گل های بیشتری برسد. او می گوید:

” ما در نیمه اول هم می توانستیم گل بیشتری بزنیم، اما به اندازه کافی هماهنگ نبودیم، اورتون در میانه زمین برای ما مشکل ایجاد کرده بود و در بین نیمه مربی راهکارها را به ما نشان داد. کنترل اورتون در نیمه دوم افزایش یافت ولی در پایان این کیفیت ما بود که نتیجه را رقم زد.”

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رکوردی جدید؛ این بار در بازار اسپانسرینگ

ستاره شیاطین سرخ به تازگی قرار دادی چند ساله با کمپانی پوما جهت تامین کفش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *