دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / لوکاکو از عوامل عدم مذاکره ی چلسی برای فروش ویلیان

لوکاکو از عوامل عدم مذاکره ی چلسی برای فروش ویلیان

مورینیو یکی از علاقه مندان به سبک بازی ویلیان است اما به دلایلی چلسی حاضر به فروش او به منچستریونایتد نیست.

یونایتد فنز- با توجه به اینکه مورینیو نیم نگاهی به جذب بازیکنان در پست های تهاجمی دارد، اخباری مبنی بر علاقه ی منچستریونایتد به جذب ویلیان از چلسی منتشر شده بود. انتظار میرود ویلیان در بازی روز یکشنبه با منچستریونایتد در الدترافورد توسط کنته در ترکیب اصلی به کار گرفته شود. مورینیوی پرتغالی در سال ۲۰۱۳ این بازیکن برزیلی ۲۹ ساله را از آژیماخاش قلعه ی روسیه به چلسی آورد و این دو سابقه ی همکاری با هم را داشته اند.

و حالا Manchester Evening News میگوید که جذب لوکاکو باعث شده است که انتقال ویلیان به الدترافورد عملا غیر ممکن شود. منچستریونایتد در پست های تهاجمی بازیکنان زیادی در اختیار دارد. الکسیس سانچز ماه گذشته از آرسنال به منچستریونایتد پیوست و به همراه لوکاکو، مارسیال، راشفورد، ماتا و لینگارد گزینه های تهاجمی آقای خاص هستند و برای قرارگیری در ترکیب اصلی با هم رقابت میکنند.

علی رغم علاقه ی قبلی لوکاکو برای بازگشت به چلسی، تصمیم لوکاکو مبنی بر رد پیشنهاد چلسی و پیوستن به منچستریونایتد بسیار بحث برانگیز بود. و از این رو Manchester Evening News مدعیست که منچستریونایتد شانسی برای مذاکره با چلسی برای جذب بازیکن دیگری ندارد.

البته بعد از جذب لوکاکو آنها موفق شدند که ماتیچ را از چلسی جذب کنند که از آن به عنوان یکی از دلایل افت چلسی در فصل جاری یاد میشود. اما چلسی همچنان از رد پیشنهاد این باشگاه توسط لوکاکو عصبانی است و در نتیجه تمایل به انجام هیچ معامله ای با منچستریونایتد ندارد.

ویلیان پس از درخشش مقابل بارسلونا در مقابل شاگردان مورینیو قرار خواهد گرفت. او در بازی مقابل بارسلونا یک گل به ثمر رساند و هواداران چلسی انتظار دارد این عملکرد را در بازی با منچستریونایتد نیز تکرار کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

اکسپرس: یونایتد خواهان جذب بیل/ وینگر ولزی: در مورد آینده ام تصمیم میگیرم

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان توضیحی در مورد آینده خود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *