خانه / مصاحبه / لوکاکو:بازگشت ایبرا به منچستریونایتد کمک میکند

لوکاکو:بازگشت ایبرا به منچستریونایتد کمک میکند

لوکاکو در مورد بازگشت قریب الوقوع ابراهیموویچ توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-لوکاکو معتقد است بازگشت ایبراهیموویچ به اولدترافورد به یونایتد کمک خواهد کرد تا به تعقیب صدرنشین لیگ جزیره منچستر سیتی بپردازد.لوکاکو این مهاجام ۲۴ ساله بلژیکی این چنن گفت:

این واقعا به من انگیزه می دهد، چون او بازیکن خوب دیگری است که به تیم اضافه خواهد شد.وقتی حریف با تیمی همانند ما مواجه می شود کار برای آنها دشوار است. بازگشت ایبراهیموویچ به ما کمک خواهد کرد تا به تعقیب سیتی بپردازیم.به نظرم وقتی به تیم ملحق شدم همه در ذهن خود سوالاتی داشتند و شروع بسیار خوب من عده ای را غافلگیر کرد.هنوز در مقاطع ابتدایی فصل هستیم و هیچ چیز تمام نشده است. می توانیم بسیار بهتر و فراتر از آنچه هستیم باشیم.

 

گفتنی است که زلاتان ایبراهیموویچ در بازی با اندرلخت درچار پارگی رباط شده بود به مدت ۸ ماه در حال سپری کردن دوران ریکاوری اش بوده است و خیلی از طرفدارانش منتظر خداحافظی او از میادین فوتبالی بودند که او با انتشار ویدئویی در صفحه مجازی خود گفت: من آماده ام که کاری را که شروع کردم به پایان برسونم حال باید منتظر بنشینیم و ببینیم آیا او بعد از این مصدومیت طولانی مدتش باز هم میتواند آن تاثیر گذاری فصل قبلش را در منچستریونایتد داشته باشد یا خیر؟ سوالی که به زودی جوابش را خواهیم گرفت…

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

اولین کنفرانس مطبوعاتی مورینیو در فصل جدید؛ نارضایتی شدید آقای خاص از شرایط موجود

فصل برای منچستریونایتد آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *