دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / لوچیانو اسپالتی : من مخالف فروش ایوان پریشیچ هستم

لوچیانو اسپالتی : من مخالف فروش ایوان پریشیچ هستم

لوچیانو اسپالتی طی مصاحبه ای از علاقه‌ی خود برای حفظ پریشیچ پرده برداشت .

یونایتدفنز-لوچیانو اسپالتی در مورد خرید پریشیچ توسط منچستریونایتد گفت :

چند هفته پیش تماسی با سران منچستریونایتد برقرار کردیم و طی آن پیشرفت های خوبی داشتیم ولی بعد از آن دیگر تماسی بین دو تیم در مورد پریشیچ رد و بدل نشد و به همین دلیل این پرونده ی انتقال از نظر من بسته شده است و دیگر نیازی به ادامه پیدا کردن شایعات نیست زیرا هرچه بیش تر پیش می‌رویم، به پایان پنجره نقل و انتقالات نزدیک تر می‌شویم و پیدا کردن جانشین برای ایوان پریشیچ سخت تر می‌شود و من به همین دلیل است که مخالف فروش او هستم، ولی اگر خود بازیکن برای رفتن بی قراری کند، من نمی‌توانم جلوی او را بگیرم. باید ببینیم طی روز های آتی چه خواهد شد .

ایوان پریشیچ، بازیکن ۲۸ ساله اهل کرواسی که از آغاز پنجره نقل و انتقالات تابستانی به منچستریونایتد لینک شده بود، به نظر می‌رسد که خود علاقه‌ی زیادی برای پیوستن به منچستریونایتد دارد ولی در چندین مورد سران دو باشگاه درمورد قیمت نهایی به توافق نرسیده اند و این انتقال صورت نگرفته است. به نظر می‌رسد خوزه مورینیو دیگر امیدی برای جذب پریشیچ ندارد و روی گزینه های دیگر خود تمرکز کرده است، ولی باید دید در پایان پنجره ی نقل و انتقالات تابستانی وضعیت این بازیکن به چه شکل خواهد بود.

درباره ی مهدی بابایون

مهدی بابایون
از سال 2009 منچستری شدم ؛ شاید مثل خیلیاتون قدیمی نباشم ولی میتونم بگم جونمم برای منچستریونایتد میدم اسطورمم تا ابد سرالکس فرگوسن :)

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *