دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / لوسیانو وییتو زیر نظر منچستر

لوسیانو وییتو زیر نظر منچستر

منچستر یونایتد تحرکاتی در زمینه جذب مهاجم پرنوسان آرژانتینی تیم اتلتیکو مادرید انجام داده است…

به نقل از یونایتد فنز و به گزارش دیلی استار منچستریونایتد در این تابستان بازیکنان بسیار بزرگی را برای خریدهای تابستانی زیر نظر گرفته اما اکنون شنیده می شود آنها تحرکاتی برای خرید وییتو انجام داده اند،آنها همچنین مدافع جوانی همچون بیلی را جذب کرده اند و بنظر می رسد ممکن است آنها در اقدامی برای پیش برد اهداف رو به جلو باشگاه قراردادی با این بازیکنه، این روزها نچندان آماده امضا کنند.
آنخل دیماریا،رادامل فالکائو،خوان ماتا و باستین شوان اشنایگر همگی بازیکنانی بودند که با دست مزدها و قراردادهای بالایی به منچستر آمدند اما نتیجه این انتقالات متفاوت بود و شاید نمی توان گفت که هیچ کدام از این افراد خریدهای صددرصد موفقی برای منچستر یونایتد به شمار می آیند.حداقل تعدادی از آنها را می توان ناکامی در نقل انتقالات نامید.
در مقایسه با آنان وییتو با تمام کیفیتی که در دوران بازی نشان داده بازیکنی با پروفایلی کاملا پایین تر از آنهاست.او تابستان گذشته و پس از یک فصل رویایی با ویارئال پس از این که توانست در ۴۸ مسابقه ۲۰ گل به ثمر برساند تیمش را به مقصد اتلتیکو ترک کرد.اما موفقیت او با لباس اتلتیکو و زیر نظر سیمئونه کاملا کمتر از قبل بود و او تنها ۳ گل را در ۲۸ مسابقه برای تیم دوم محبوب همه فوتبال دوستان به ثبت رساند .

درباره ی سعید یزدانی

سعید یزدانی
glory glory man united من سعید هستم و بیش از 20 ساله عاشق منچسترم و اسطوره و الگوی من سرالکس فرگوسنه کبیره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

۳ نظرها

  1. Amir

    شایعه س 🙂 چون با وجود مارسیال و رشفورد و حضور احتمالی ایبرا خط حمله مون تکمیل میشه ! به جاش باید یه وینگر راست درست و حسابی خرید با یه بازی ساز حرفه ای

  2. امیر محمد جمالی
    امیر محمد جمالی

    پست جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *