دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / لوزانو همچنان رویای پیوستن به منچستریونایتد را در سر دارد

لوزانو همچنان رویای پیوستن به منچستریونایتد را در سر دارد

بازیکن حوان مکزیکی یکی از بازیکنانی بود که فصل گذشته به طور مداوم به منچستریونایتد لینک میشد.

یونایتد فنز- هیروینگ لوزانو هرگز دست از رویای خود که پیوستن به منچستریونایتد است دست نمیکشد. در طول سال گذشته شایعاتی در مکزیک منتشر میشد که میگفت این باشگاه انگلیسی برای جذب این مهاجم تیم پاچوکا به توافق رسیده است. در ابتدا ادعا شد که خانواده ی او آماده ی رفتن به انگلیس هستند و پس از آن، رئیس باشگاه پاچوکا علنا اعلام کرد که باشگاه در حال مذاکره است.

به نظر میرسد لوزانو هنوز در فکر منچستریونایتد است چرا که در مصاحبه ای که او روز پنج شنبه با Univision داشت دوباره درباره ی منچستریونایتد صحبت کرد. در ابتدا از او سوال شد که اگر به اروپا منتقل شود مایل است در کدام لیگ بازی کند. او گفت:

من معتقدم همه ی لیگ اروپا جذاب هستند، من لیگ جزیره و لالیگا را خیلی دوست دارم. ولی باید دید که شرایط چگونه پیش میرود و سپس تصمیم گیری کرد.

سپس سوالی مطرح شد مبنی بر اینکه دوست دارد برای کدام باشگاه بازی کند. او پاسخ داد:

تیمی که من بسیار دوستش دارم منچستریونایتد است، این باشگاه بسیار در فوتبال انگلیس و اروپا مهم است.

سپس Univision به سراغ ادعاهایی رفت که میگفت منچستریونایتد حاضر به پرداخت ۶۰ میلیون دلار برای اوست، چیزی که هرگز اتفاق نیوفتاد. این داستان از ابتدا عجیب به نظر میرسید و گفته میشود دلیلی وجود ندارد که منچستریونایتد دوباره برای جذب او اقدام کند.

لوزانوی ۲۱ ساله بسیار با استعداد است. او در درجه ی اول در سمت چپ بازی میکند ولی توان بازی در سمت راست و میانه ی زمین را دارد. او گلزن بسیار خوبی است، چیزی که مورینیو بسیار به دنبال پیدا کردن آن است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *