خانه / هیچکدام / لوئیس فن خال در صدد خرید متیو دبوشی مصدوم از ارسنال بوده است

لوئیس فن خال در صدد خرید متیو دبوشی مصدوم از ارسنال بوده است

لوئیس فن خال خواهان به خدمت گرفتن مدافع راست مصدوم ارسنال، متیو دبوچی در سال ۲۰۱۵ بوده است…

یونایتدفنز – این خبر که حاکی از دوران افسرده کننده و سلطه اسفناک بار فن خال بر منچستر است توسط روزنامه فرانسوی، اکیپ فرانسه فاش شده است. طبق این گزارش این مربی هلندی حاضر بوده است تا بزرگترین ریسک مربیگری خود را در ۳۱ دسامبر با خرید یک مصدوم گران قیمت انجام دهد.

دبوشی در سال ۲۰۱۴ با ۱۲ ملیون پوند از نیوکستل به ارسنال پیوست و اوایل بازیکن فیکس ونگر بود، اما با گذشت زمان و مصدومیت های پی در پی در ناحیه زانو و بعد شانه او را از میادین به کنار کشید تا هکتور بلرین که حال از برترین مداقع راست های جهان است جای او را در ترکیب ونگر پر کند.

به گفته خود دبوچی او مشتاقانه خواهان پیوستن به یونایتد ،در ژانویه گذشته، به دنبال یافتن شانسی دوباره بوده است اما ونگر این انتقال را به دلیل خصومت با منچستر رد کرده بود. این بازیکن فرانسوی در این تابستان هم به چندین باشگاه لینک شده بود اما اخر در ارسنال ماندنی شد. البته با مصدومیت یک ماه بلرین شانس بازگشت او به میادین برای اولین بار از اپریل ۲۰۱۵ بسیار بالا است. او از ژانویه سال گذشته در لیگ برتر به میدان نرفته است ولی این هفته در حال تمرین با تیم اول دیده شده است.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از دیدار با نیوکاسل

خوزه مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل نیوکاسل تایید کرد که زلاتان ، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *