پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / لحظه شماری برای ورود سانچز به الدترافورد/ پیشرفت مذاکرات بین دو باشگاه

لحظه شماری برای ورود سانچز به الدترافورد/ پیشرفت مذاکرات بین دو باشگاه

به نظر میرسد پس از تلاش منچستریونایتد برای به خدمت گیری وینگری جدید، سانچز بازیکنی باشد که هواداران انتظارش را میکشند.

یونایتد فنز- مهاجم شیلیایی آرسنال در لیست بازی تیمش برابر بورنموث قرار نداشت و همین باعث شد انتقال او به منچستریونایتد بسیار قریب الوقوع به نظر برسد. ونگر نیز اعلام کرد که شرایط سانچز حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده مشخص خواهد شد. به گزارش منابع معتبر اروپا از جمله Sky Sports منچستریونایتد در رقابت برای کسب سانچز از منچسترسیتی پیش است و آماده ی پرداخت مبلغ ۳۵ میلیون پوندی برای جذب سانچز است و این احتمال نیز وجود دارد که میخیتاریان بخشی از این قرارداد باشد.

سیتی به سانچز اعلام کرده است که اگر تا تابستان صبر کند و به عنوان بازیکن آزاد به این تیم ملحق شود آنگاه این باشگاه دستمزد هفتگی او را دوبرابر آرسنال درنظر خواهد گرفت و منچستریونایتد میخواد در ژانویه کار این انتقال را تمام کند.

ونگر که به دنبال جایگزینی برای سانچز است در مورد قرار نگرفتن سانچز در لیست بازی مقابل بورنموث گفت:

او از بازی کردن امتناع نکرد و آماده ی بازی بود اما الان شرایط برای او سخت است.او تا این لحظه به باشگاه متعهد بوده است و انتقال او میتوانست دیروز و یا امروز انجام شود و یا هیچوقت صورت نپذیرد. این موضوع تا ۴۸ ساعت آینده مشخص خواهد شد. بازی کردن برای او سخت بود چرا که او درحالت آماده باش است و به این دلیل است که من تصمیم گرفتم او امروز بازی نکند. اگر سانچز برود ما باید جایگزینی برای او پیدا کنیم. اگر بازیکنانی مانند او باشگاه را ترک کنند ما باید عکس العمل نشان بدهیم و بازیکنانی را جذب کنیم.

در حال حاضر در پنجره ی نقل و انتقالاتی هستیم و در این برهه ی زمانی شما باید از بازیکنانی در بازی ها استفاده کنید که تمرکزشان روی باشگاه و بازی است. انتقال سانچز میتواند امروز یا فردا انجام شود و یا هیچگاه صورت نپذیرد. به من اطمینانی داده نشده است که جایگزینی برای سانچز جذب خواهد شد و در هر حال هنوز اتفاقی رخ نداده است.

هدف دیگر آرسنال وینگر برزیلی بوردو مالکوم است و انتقال او به آرسنال با ۳۵ میلیون پون بسیار محتمل است چرا که نمایندگان او دیروز در لندن بوده اند. با باخت دیروز آرسنال مقابل بورنموث حالا آنها پنج بازی بدون برد را پشت سر گذاشته اند و ۸ امتیاز با رده ی چهام فاصله دارند. ونگر درمورد باخت گفت:

ما دو اشتباه دور از انتظار مرتکب شدیم. تعلل در تصمیم گیری باعث این امر شد. ما موقعیت های زیادی ایجاد نکردیم. در ۳۰ دقیقه ی پایینی بازی عملکرد بدی داشتیم و تمام کنندگی و هوشیاری لازم را نداشتیم. و این نتیجه ناامید کننده است.

در همین حال گواردیولا نیز گفت که از اتفاقاتی که در مورد مورد سانچز در حال رخ دادن است اطلاعی ندارد. او گفت:

او بازیکن آرسنال است. ما بازیکنان خود را داریم. من نمیدانم که چه اتفاقاتی در این پنجره ی نقل و انتقالاتی رخ خواهد داد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *