خانه / هیچکدام / قدردانی پریه را از دخیا و رومرو

قدردانی پریه را از دخیا و رومرو

دروازه بان آینده دار منچستریونایتد، از کمک های دو سنگربان اصلی یونایتد تشکر میکند.

 

یونایتد فنز- جوئل پریه را که با تشخیص مورینیو، در بازی برابر کریستال پالاس به میدان رفت، با تمجید از دو دروازه بان اصلی باشگاه، از دوستی و محبتی که بین آنها و خودش وجود دارد می گوید:

همانطور که همیشه گفته ام ما دو دروازه‌بان کلاس جهانی داریم که دو انسان و دوست خوب نیز هستند. آنها همیشه تلاش می ‌کنند به من کمک کنند و اینکه آن دو را دارم تا از آنها درس بیاموزم عالی است. آنها همیشه به من کمک می‌ کنند و تلاش می ‌کنند تا هر روز پیشرفت کنم. آنها (قبل از بازی) به من گفتند به خودت اعتماد کن، لذت ببر، همانطور که همیشه بازی می ‌کنی، بازی کن و خودت باش. بعد از ظهر خیلی خوبی بود.

وی در مورد عملکرد خود در برابر پالاس گفت:

از کلین شیت به دست آمده و عملکرد همه‌ تیم و همینطور بازیکنان جوان راضی هستم. کسب پیروزی در اولدترافورد همیشه خاص است و به همین خاطر خیلی خشنود هستم. من تنها به خودم گفتم برو و لذت ببر و تمام تلاشت را انجام بده و اتفاقات خوب رخ خواهند داد. عالی بود، یک کلین شیت، یک شروع خوب که امیدوارم اولین شروع های خوب آینده باشد.

پریه را در مورد تبدیل شدن به مرد شماره یک منچستریونایتد گفت:

این چیزی است که بیشتر از هر چیز دیگری می‌ خواهم و به سختی برایش تلاش خواهم کرد. بدون شک باید صبور باشم، من یک دروازه‌بان جوان در یکی از بهترین باشگاههای جهان هستم اما هدف من این است که شماره یک منچستر یونایتد شوم و امیدوارم به آن برسم و این کار را با تلاش زیاد انجام خواهم داد.

این ستاره آینده دار در مورد آینده اش گفت:

دوست دارم در اینجا بمانم. دوست دارم بخشی از تیم باشم، بخشی از گروه باشم و خواهیم دید چه رخ خواهد داد. ما در فینال هستیم و باید مطمئن شویم در آن پیروز می‌ شویم و پس از آن من به بازی های یورو خواهم رفت و سپس برای پیش فصل باز خواهم گشت و سخت تلاش خواهم کرد و از جان مایه خواهم گذاشت و خواهیم دید قدم به قدم چه رخ خواهد داد.

پریه را در مورد حمایت خوزه مورینیو هم گفت:

خیلی خوب است که سرمربی از شما تعریف کند، مخصوصاً وقتی آن شخص خوزه مورینیو باشد و همانطور که گفتم این راه خوبی است که پاسخ او را بدهم و من فقط باید خودم را به او ثابت کنم و هر روز خوب و سخت تمرین کنم. او به همه گفت بروید و شاد باشید، اعتماد به نفس داشته باشید و ما می‌ خواستیم پیروز شویم. ما نمی‌ خواستیم فقط لذت ببریم و نتیجه کسب نکنیم. او به ما گفت به خودتان اعتماد داشته باشید، لذت ببرید، خوب بازی کنید و مطمئن شوید پیروز می‌ شویم و ما هم همین کار را انجام دادیم.

وی در پایان گفت:

من برای خودم یک هدف تعیین کردم و آن این بود که بازی کنم و دقایقی (در منچستریونایتد) به میدان بروم و مربی هم این فرصت را به من داد و من هم از این مسئله خوشحالم و می‌خواهم از او تشکر کنم.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *