یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / فیل نویل: میخیتاریان میتواند در آرسنال شکوفا شود

فیل نویل: میخیتاریان میتواند در آرسنال شکوفا شود

بازیکن سابق منچستریونایتد درباره ی انتقال میخیتاریان به آرسنال خوشبین است و باور دارد که میخی در آرسنال میتواند به روز های خوبش بازگردد.

یونایتد فنز- احتمال معاوضه ی میخیتاریان و الکسیس سانچز بسیار بالاست و دو طرف قرارداد یعنی آرسنال و منچستریونایتد در این مورد به توافق رسیده اند. آرسنال علاوه بر میخیتاریان به دنبال جذب اوبامیانگی است که از شرایط خود در دورتموند ناراضیست. توقعات مالی میخیتاریان باعث کند شدن روند انتقال او به لندن شده است و رایولا کسی است که این توقعات را مطرح کرده است و در حال مذاکره با دو طرف برای انجام پرسود ترین معامله ی ممکن برای میخیتاریان است.

بازیکن سابق منچستریونایتد فیل نویل معتقد است که انتقال میخیتاریان به آرسنال میتواند به نفع خودش و شیاطین سرخ باشد. نویل در مصاحبه با رادیو BBC گفت:

به نظر من انتقال میخیتاریان به آرسنال یک خرید بسیار خوب برای آنهاست. اگر آرسنال میخیتاریان و اوبامیانگ را در اختیار بگیرد تیم بهتری خواهد شد چرا که این دو بازیکن کیفیت بالایی دارند. من یکی از طرفداران بزرگ میخیتاریان هستم. ما بهترین عملکرد ممکن میخیتاریان را در الدترافورد ندیدیم و او توانایی بسیار بیشتری از آن چیزی که در منچستریونایتد به نمایش گذاشت دارد.

ما فقط چشمه هایی از عملکرد او را در این فصل دیدیم. البته من انتظار نداشتم که میخیتاریان انتخاب اول مورینیو برای قرارگیری در ترکیب باشد. او نیاز دارد به باشگاهی برود که در آن شکوفا شود، شاید آرسنال همان باشگاه است. فکر میکنم این یک انتقال بسیار خوب برای منچستریونایتد است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *