خانه / هیچکدام / فیل نویل: بازی با هال سیتی بدترین عملکرد شیاطین سرخ در این فصل بود

فیل نویل: بازی با هال سیتی بدترین عملکرد شیاطین سرخ در این فصل بود

بازیکن سابق شیاطین سرخ پس از باخت منچستریونایتد به هال سیتی در مصاحبه ای از عملکرد تیم انتقاد کرده است.

یونایتد فنز- شیاطین سرخ با نتیجه ی دو بر یک شکست خوردند ولی به دلیل پیروزی در بازی رفت به دور بعد صعود کردند. پوگبا زننده ی گل منچستریونایتد بود ولی شاگردان مورینیو عملکرد ناامید کننده ای داشتند و روند ۱۷ بازی شکست ناپذیری آنها هم قطع شد. فیل نویل گفت این یکی از بدترین نمایش های تیم زیر نظر مورینیو بوده است و از عملکرد انفرادی پوگبا هم انتقاد کرد.

 

او در مصاحبه با Sky Sport گفت:

من فکر میکنم که او مانند بقیه ی بازیکنان تیم بود، و عملکردی خیلی معمولی داشت. از نظر من کل تیم عملکرد ضعیفی داشتند. و در ترکیب منچستریونایتد بازیکنی نبود که بتواند به تنهایی ورق را برگرداند و پوگبا هم از این قائده مستثنی نبود. فکر میکنم این بدترین نمایشی بود که من از منچستریونایتد در این فصل دیده بودم. فکر میکنم در انتها آنها خوش شانس بودند که حذف نشدند.

Hull-City-v-Manchester-United-EFL-Cup-Semi-Final-Second-Leg

علی رغم عملکرد نا امید کننده ی او گل پوگبا هفتمین گل او در این فصل بود, نویل گفت که پوگبا سعی دارد خود را در حد و اندازه های مبلغی که برایش پرداخت شده نشان دهد. او افزود:

او مسیر درستی را پیش گرفته است، با وجود بازی های پرشماری که پیش روست او میتواند فصل را با ۱۲ یا ۱۳ گل به پایان برساند. و این بازگشت بدی به تیم قبلیتان نیست.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *