دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان اسبق / فیل نویل: اشتباه مورینیو باعث شکست در برابر هادرزفیلد شد

فیل نویل: اشتباه مورینیو باعث شکست در برابر هادرزفیلد شد

ستاره اسبق شیاطین سرخ معتقد است که سوال کردن و جویا شدن انگیزه بازیکنان از سمت مربی بزرگترین اشتباه است.

یونایتد فنز – مردان مورینیو روز شنبه در مقابل تریرها خسته و ناتوان به نظر می رسیدند و همین مساله منجر به برد تاریخی هادرزفیلد گردید. هر چند مارکوس راشفورد یکی از گل ها را جبران نمود اما نتوانست خسارت وارده را جبران کند. باز هم همان وضعیت بحرانی تیم مقابل لیورپول و شکست خفیف بنفیکا ادامه پیدا کرد و فیل نویل عقیده دارد که نظرات و صحبت های مورینیو در هفته گذشته دردی را از بازیکنان دوا نکرد.

او در گفتگو با Match of the Day اینطور بیان می کند:

” حق با مورینیوست، هادرزفیلد لایق پیروزی بود، همانطور که در مقابل لیورپول با مشکل مواجه بودیم، و نیز در مصاف با بنفیکا با وجود این که به پیروزی ختم شد. یونایتد این هفته به هیچ وجه عملکرد خوبی نداشت و نتوانستند نیروی حرکتی قبل از بازی های ملی را در خود حفط نمایند. هنگامی که یک مربی در مورد میل، نگرش و انگیزه شما سوال می کند، بدترین اتفاقیست که می تواند برای یک بازیکن رخ دهد. هادرزفیلد عطش بیشتری برای کسب نتیجه داشت، آنها هجومی عمل کرده و توپ را به چنگ می آوردند، هر بار که توپ در اختیار آنها قرار می گرفت اقدام به حمله کرده و به صورت گروهی خود را ب محوطه حریف می رساندند. یونایتد اصلا چنین تصوری نسبت به آنها نداشت. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

میچل: به دنبال تحت تاثیر قرار دادن دیگران هستم

بازیکن جوان منچستریونایتد که در بازی مقابل کلاب آمریکا از ابتدا در ترکیب قرار گرفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *