خانه / مصاحبه / فیل جونز: راشفورد و لوکاکو خارق العاده اند

فیل جونز: راشفورد و لوکاکو خارق العاده اند

مدافع منچستر یونایتد معتقد است که فرم خوب حال حاضر او بدلیل بازی در مقابل چنین مهاجمینی در تمرینات است.

یونایتد فنز – یونایتد در ابتدای فصل شروع خیره کننده ای داشت، آنها حریفانی چون وستهام، سوانسی و لسترسیتی را با پیروزی پشت سر گذاشتند، لوکاکو و راشفورد نیز تیترها را با عملکرد بی نظیرشان و زدن ۴ گل از آن خود کردند و فیل جونز همچون گذشته کار خود را مطمئن و قاطع انجام داد و بعنوان مدافع تیم ملی در دیدار های اخیر مقابل مالت و اسلواکی خوش درخشید و اینگونه بیان می کند که دست و پنجه نرم کردن با لوکاکو، راشفورد و مارسیال چنین آمادگی را برای او رقم زده است.

او در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه می گوید:

” بعنوان مدافع شما همیشه دوست دارید در مقابل بهترین مهاجمین جهان بازی کنید، می خواهید خود را آزمایش کنید و به همه نشان دهید که در یک سطح قرار دارید. هر روز تمرین کردن در مقابل چنین بازیکنانی سطح بازی من را نیز بالا می برد، این مساله باعث می شود که درک کنم وقتی این قبیل بازیکنان در جناح مخالف قرار دارند اوضاع از چه قرار است. “

شب گذسته راشفورد در ومبلی برد انگلستان را به ارمغان آورد، اریک دایر را به گل رساند و استانیسلاو لوبوتکا (هافبک اسلواکی) را در هم کوبید.

جونز افزود:

” او چه بیرون و چه داخل زمین پسر بسیار خوبیست، بسیار بااستعداد است، همین الان هم بسیار فوق العاده است و در آینده نیز یکی از بزرگان جهان خواهد بود، این توان را دارد. تند و سریع است، تکنیک بالایی دارد، با هر دوپا قادر به شوت زدن است و کابوسیست برای مدافعین همانطور که تا این جای فصل برای آنها کابوس وار بوده است. او محصول آکادمی می باشد و بازیکنانی که در دوران جوانی در این سیسستم آموزش قرار گرفته بودند در سال های اخیر کارهای بزرگی انجام داده اند. او بازیکن فوق العاده ایست و ما بسیار خوش شانس هستیم که او را داریم. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *