خانه / مصاحبه / فیل جونز: الکسیس در مقابل تیم سابق خود مشکلی نخواهد داشت

فیل جونز: الکسیس در مقابل تیم سابق خود مشکلی نخواهد داشت

در پایان این هفته یونایتد در اولدترافورد میزبان آرسنال خواهد بود و گفته ها حاکی از آن است که این رویداد می تواند انگیزه ای دو چندان برای ستاره شیلیایی ایجاد نماید.

یونایتد فنز – سانچز در این اواخر به فرم خوبی دست یافته و درست در آستانه دیدار با هم تیمی های سابق خود امید ها را منوجه خود ساخته است. وی پس از انتقال به منچستر در ماه ژانویه، اولین باریست که در لباس شیاطین سرخ مقابل توپچی ها قرار می گیرد و مطمئنا اگر دوستان قدیم خود را در زمین دچار مشکل سازد سرزنش نخواهد شد. از این رو فیل جونز اطمینان دارد که توپچی ها نگران حضور وی می باشند. او در این مورد چنین بیان می کند:

” اگر بازی در ورزشگاه امارات برگزار می شد شرایط متفاوت بود، او با محیط آن و هوداران انس دارد و این مساله برای هر کسی می تواند تاثیر گذار باشد. اما جدال در استادیوم اولدترافورد صورت می گیرد و این می تواند انگیزه ای مضاعف در او ایجاد کند، چرا که سعی خواهد داشت جایگاه خود را در محیط جدید به همکاران سابق ثابت نماید. “

مربی کهنه کار آرسنال به تازگی اعلام کرده است که پس از ۲۲ سال تصمیم به ترک باشگاه را دارد و حضور وی در اولدترافورد در آخرین روزهای خدمت برای وی اهمیت زیادی خواهد داشت، از این رو این مدافع انگلیسی در خطاب به هواداران در این مورد چنین صحبت نمود:

” او مربی خارق العاده ای است، این روزها در مورد او در اخبار و رسانه زیاد می شنوید و من هم با آن ها موافقم، او تفاوت ها را در فوتبال رقم زد و سبک خاص خود را در زمین پیاده نمود. آرسن ونگر سالیان سال چهره ای باشکوه از آرسنال را به جهان فوتبال نشان داد و من نیز در طول دوران زندگی با آن بزرگ شدم و درس های زیادی فرا گرفتم، ما می بایست با وی وداعی برازنده شخصیت او داشته باشیم، او مستحق احترام است. “

 

منبع: MEN

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *