دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / فوری: احتمال جدایی وین رونی از منچستریونایتد وجود دارد
MANCHESTER, ENGLAND - OCTOBER 20: Wayne Rooney of Manchester United in action during the UEFA Europa League match between Manchester United FC and Fenerbahce SK at Old Trafford on October 20, 2016 in Manchester, England. (Photo by James Baylis - AMA/Getty Images)

فوری: احتمال جدایی وین رونی از منچستریونایتد وجود دارد

هنوز آینده ی رونی در منچستریونایتد مشخص نیست.

یونایتد فنز – Sky sources متوجه شده اند، اورتون احتمال انتقال وین رونی برای بازگشت به گودیسون پارک را رد نکرده است. احتمال این وجود دارد که کاپیتان ۳۱ ساله ی شیاطین سرخ این تیم را در این پنجره ی نقل و انتقالاتی ترک کند. رونی زیر نظر خوزه مورینیو بازی های کمی را انجام داده و همین علت باعث به وجود آمدن شایعات متعددی از سوی رسانه ها شده است.

وین رونی در سال ۲۰۰۴ و زمانی که تنها ۱۸ سال داشت، اورتون را به مقصد منچستریونایتد ترک کرد. پیش از این گفته میشد تافی ها یکی از دو باشگاه حاضر در لیگ جزیره هستند، که خواهان جذب رونی می باشند، اما تا به این لحظه پیشنهادی را برای وی ارائه نکردند.

همچنین BBC Sport، با تایید اینکه منچستریونایتد پیشنهادی برای رونی از سوی اورتون دریافت نکرده، میگوید، هنوز درباره آینده وین رونی در منچستریونایتد تصمیمی گرفته نشده است.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *