سه شنبه , اسفند ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / فورلان: قهرمانی آرسنال؟ خنده دار است

فورلان: قهرمانی آرسنال؟ خنده دار است

دیگو فورلان که هنوز میان طرفدران یونایتد محبوب است اعتقاد دارد ونگر باید آرسنال را ترک کند.

یونایتدفنز– به گزارش منچستر اونینگ نیوز دیگو فورلان بازیکن سابق یونایتد قهرمان شدن آرسنال در لیگ انگلیس را خنده دار میداند.توپچی ها با باخت سه بر یک مقابل چلسی صدرنشین هم اکنون در رده چهارم قرار دارند و یونایتد در رده ششم است. دیگو فورلان که بعد از ترک الدترافورد در اتلتیکو مادرید و اینتر بازی کرده است اعتقاد دارد ارسن ونگر باید آرسنال را ترک کند.

این بازیکن اروگوئه ای که در دوران حضورش در یونایتد دوبار شاهد قهرمانی آرسنال در لیگ در سال های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ بود شرایط فعلی در آرسنال را اسف بار توصیف میکند. او در مصاحبه با نشنال گفت:

باور ها درباره ونگر به دو دسته تقسیم میشوند. این ناراحت کننده است زیرا ونگر مربی فوق العاده ای است اما این همیشه جواب نمیدهد. تا زمانی که ونگر تصمیم به جدایی نگیرد انها نمیتوانند مدعی جدی قهرمانی باشند. وقتی صحبت از مدعی قهرمانی بودن آرسنال میشود مردم معمولا میخندند چراکه این را شدنی نمیدانند.انها از سال ۲۰۰۴ قهرمان لیگ نشده اند و این برای باشگاهی با قدمت آنها خوب نیست.

او در ادامه اظهار داشت:

وقتی من در انگلیس بازی میکردم زمان هایی بود که آنها بهترین تیم بودند. حتی برخی از بازیکنان یونایتد اعتراف میکردند که آرسنال تیم بهتری است. آرسنال از معدود تیم هایی بود که یونایتد در مقابل آن بیشتر به تاکیتک دفاعی روی می آورد، چون میدانستیم بازیکنانشان میتوانستند ما را مجازات کنند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *