MANCHESTER, ENGLAND - DECEMBER 12: Donny Van De Beek of Manchester United looks on during the warm up prior to the Premier League match between Manchester United and Manchester City at Old Trafford on December 12, 2020 in Manchester, England. The match will be played without fans, behind closed doors as a Covid-19 precaution. (Photo by Phil Noble - Pool/Getty Images)

فن د بیک ناکام در ۲۰۲۰ میتواند شروع بهتری در ۲۰۲۱ داشته باشد

دونی فن د بیک در سال ۲۰۲۱ میتواند بیشتر احساسی شبیه به بازیکن منچستر بودن داشته باشد.

یونایتد فنز – شروع زندگی دونی فن د بیک در منچستریونایتد همراه با موفقیت نبوده است. تا اینجا همراه با موفقیت نبوده است! این هافبک هلندی هیچ یک از پنج دیدار اخیر منچستریونایتد را بعنوان بازیکن ثابت آغاز نکرده است. در دیدار آخر تیم مقابل آستون ویلا نیز نتوانست از اوله فرصتی برای حضور در زمین مسابقه دریافت کند.

البته هیچ یک از اینها به این معنا نیست که او انتخابی ناامید کننده داشته است. او تا کنون در تمامی رقابت ها برای منچستریونایتد ۱۹ بازی انجام داده است و این میزان تا انتهای فصل میتواند به عدد ۴۰ نیز برسد.

البته بخش کثیری از این بازی ها را او بعنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده است، اما او در ادامه نقش بزرگتری در تیم خواهد داشت.

او فرصت بازی پیدا خواهد کرد!

جام حذفی و لیگ اروپا در سال جدید این فرصت را برای او مهیا خواهد کرد، این در حالی است که باید یادآوری کنیم که تیم تا اینجای فصل تنها ۱۶ بازی از ۳۸ بازی خود را در لیگ انجام داده است.

منچستریونایتد ۳۹ میلیون پوند به آژاکس برای خرید فن د بیک پرداخت کرد و او قراردادی بلند مدت با منچستریونایتد تا سال ۲۰۲۶ به امضا رساند.

یکی از مسائل فعلی منچستریونایتد در خط هافبک، آینده پل پوگبا است. قرارداد او در سال ۲۰۲۲ به پابان میرسد و به نظر میرسد او در تابستان به فروش برسد.

به نظر میرسد با فروش پوگبا شرایط برای فن د بیک بهتر خواهد شد، با فروش پوگبا احتمالا پول فروش او برای خرید یک هافبک دفاعی برای جانشینی ماتیچ هزینه شود و این به جایگاه فن د بیک در تیم آسیبی نخواهد رساند.

حال باید مسئله دیگری را بررسی کرد؛ اگر برونو آسیب ببیند چه باید کرد؟

فصل گذشته این مسئله غیر قابل تصور بود، البته در این فصل نیز با توجه به فرم استثنایی برونو، این یک سناریوی کابوس وار به نظر میرسد، اما با در دسترس بودن فن د بیک منچستریونایتد آمادگی بیشتری برای رویارویی با چنین اتفاق ناخواسته ای دارد.در چنین شرایطی، فن د بیک میتواند خودش را ثابت کند.

صبور باشید!

بدیهی است که هربار که اعلام میشود ون د بیک بر روی نیمکت قرار دارد، این سوالات را در این مورد که چرا او دوباره نادیده گرفته شده است، باقی میگذارد.

لازم به یادآوری است که منچستریونایتد روی فرم خوبی قرار دارد و سولشر تمایلی ندارد گزینه های مورد اعتماد خود در خط هافبک را کنار بگذارد.

البته فن د بیک نیز بزودی به این گزینه ها اضافه خواهد شد. به آینده بروید، او در سال ۲۰۲۳ خاطرات خوبی برای هواداران منچستریونایتد ساخته است.

احتمالا او در این سال، یک سال رو به رشد را سپری خواهد کرد و او در این سال، بیشتر به بازیکن منچستریونایتد شبیه خواهد شد.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

ون بیساکا: برونو غیر قابل پیش بینی است؛ می‌خواهم در یونایتد افتخارات زیادی کسب کنم

آرون ون بیساکا در جدیدترین مصاحبه ی خود به تمجید از برونو فرناندز پرداخته است. …

۲ دیدگاه

  1. سولشر باید بهش بازی بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =