فن د بیک: به دنبال بازی بیشتری برای منچستریونایتد هستم

فن د بیک اذعان داشته که خواهان بازی در دقایق بیشتری برای منچستریونایتد است اما همچنین وی ذکر کرد که به صورت مداوم با سرمربی تیم در ارتباط است.

یونایتد فنز- بازیکن هلندی منچستریونایتد هنوز موفق نشده است در لیگ برتر از ابتدا در ترکیب تیم قرار بگیرد در حالی که وی در دو بازی لیگ قهرمانان و همچنین هر دو بازی منچستریونایتد در جام اتحادیه انگلیس از ابتدا بازی کرده است.

شب گذشته ون د بیک توانست در دومین بازی متوالی خود برای هلند این بار در مقابل اسپانیای لوییس انریکه گلزنی کند.

فن د بیک اذعان داشت:

“شاید این حرف من کلیشه ای باشد که بگویم دوست دارم دقایق بیشتری را برای منچستریونایتد بازی کنم اما با این حال من از حضور در این تیم لذت می برم.

وی همچنین درباره بازی با اورتون گفت:

در بازی با یک تیم خوب و منسجم(اورتون) خوشبختانه توانستیم به پیروزی برسیم تا دست پر به استقبال مسابقات ملی برویم.

وی در ادامه گفت:

“همه در تیم منچستریونایتد از ورود من استقبال خوبی داشتند و در این مدت کمک بسیاری به من کردند. من انسان صبوری هستم اما همانگونه که می دانید هر بازیکنی به دنبال بازی بیشتر برای تیمش است و من برای این کار تمام تلاش خود را خواهم کرد، جایی که در دقایقی که فرصت بازی به من رسید نشان دادم چه چیز هایی می توانم به تیمم اضافه کنم.

هافبک هلندی مصمم است که از فرصت های به وجود آمده نهایت استفاده را ببرد و به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کند، البته که سولسشر در گفتگو با دانی به او اطمینان داده است که در برنامه آینده تیم نقش مهمی را ایفا می کند.

فن د بیک در همین رابطه می گوید:

“او (سولسشر) می گوید من باید صبور باشم و راهم را با قدرت ادامه دهم تا بتوانم به ترکیب اصلی برسم. سرمربی تیم هر زمان که مرا به درون زمین میفرستد می بیند که تاثیر خوبی بر جریان بازی تیم می گذارم. زمان بازی من هم به زودی فرا خواهد رسید و من از هر دقیقه که برای بازی بدست بیاورم نهایت استفاده را خواهم کرد.

با توجه به عملکرد درخشان ون د بیک در بازی های ملی و همینطور در مواقعی که برای منچستریونایتد به میدان رفته است می توان انتظار داشت که در آینده بیشتر نام او را در ترکیب این تیم ببینیم.

 

درباره ی محمدرضا رضایی

متولد فروردین سال 1378، در حال تحصیل در رشته ادبیات نمایشی دانشگاه شیراز از شهرستان اقلید واقع در استان فارس

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

یک دیدگاه

  1. محمدرضاجان
    شمامیگی که اگر سایت طرفداری مطلب بذاره اتحادیه هم کار میکنه
    شماهمین یونایتدفنز رو ببین چقدمطلب میذاره
    بعدشمامیگی هیچ اتفاقی درباشگاه و دور باشگاه اتفاق نمیفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =